/

Opis produktu

Buty tenisowe Yonex Power Cushion Eclipsion 2 All Court - najnowszy model zawodniczego buta firmy Yonex. Najwyższej klasy i niezwykle zaawansowane technologicznie obuwie tenisowe.
Rewelacyjna ergonomia, najwyższej jakości materiały i najnowocześniejsze technologie powodują że buty Yonex Power Cushion Eclipsion 2 zapewniają doskonałą stabilność, trwałość i najlepsze osiągi dla najbardziej wymagających tenisistów.

Model z podeszwą uniwersalną typu all court - na wszystkie nawierzchnie.
Buty Yonex Power Cushion Eclipsion - to wybór m.in. Stanislasa Wawrinki i Huberta Hurkacza

TECHNOLOGIE YONEX 

3-LAYER POWER CUSION - pochłania uderzenie poprzez 3 warstwy materiału. Twardy wierzch i spód konstrukcji absorbuje o 30% więcej "negatywnej energii" dla większego komfortu i o 5% przyspiesza transfer energii wspomagając kolejny ruch. Miękka wewnętrzna warstwa szybko powraca do swojego pierwotnego kształtu po absorbcji energii, konwertując ją na siłę pomagającą graczom w kolejnych ruchach i łatwiejszej pracy stóp.

TOUGH BRID LITE - Materiał Tough Brid to zaawansowany materiał stosowany w podeszwie i zapewnia wysoką elastyczność i stabilność. Skutecznie tłumi uderzenia stopy przez co praca nóg jest znacząco zoptymalizowana. 

ROUND SOLE - 
 zapewnia komfort i maksymalny transfer energii ciała na kolejny ruch. Zaokrąglona podeszwa z przodu i tyłu buta wspomaga szybkość i łagodną pracę stóp, zapobiega utracie energii

SYNCRO-FIT INSOLE – wkładka pozwala na lepsze dopasowanie stopy do buta minimalizując straty energii. Zapewnia większą płynność ruchu oraz szybszą pracę nóg.

DURABLE SKIN LIGHT
 - Połączenie gumowej elastyczności ze sztywnością twardego polimeru pozwoliło stworzyć bazującą na polyurethanie, technologię Durable Skin Light, która pozwala na grę z ogromną lekkością na korcie jednocześnie zapewniając solidne dopasowanie do stopy.

TOE ASSIST SHAPE - Duży palec ma wystarczająco dużo miejsca by dostosować się do buta. Część śródstopia zabezpiecza przed niekontrolowanymi skrętami, a pięta dopasowuje się do wiązania i przestrzeni by zachować komfort przy jednoczesnym usztywnieniu.

SPIRAL WRAP - Innowacyjna konstrukcja łączy język z górną częścią buta, eliminując zachodzenie na siebie, usprawniając jeszcze bardziej dopasowanie stopy

FLEXION UPPER
 - Asymetryczna konstrukcja wiązań i języka idealnie dopasowuje się do łuku wewnętrznego podbicia. 

 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Buty tenisowe Yonex Power Cushion Eclipsion 2 AC

Buty tenisowe Yonex Power Cushion Eclipsion 2 AC

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Buty tenisowe Yonex Power Cushion Eclipsion 2 AC

Buty tenisowe Yonex Power Cushion Eclipsion 2 All Court - najnowszy model zawodniczego buta firmy Yonex. Najwyższej klasy i niezwykle zaawansowane technologicznie obuwie tenisowe. 

Sugerowana cena: 699,00 zł

Cena Novasport: 459,00 zł

Dostępne wkrótce