7 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO ROBIĆ ZAKUPY W SKLEPIE NOVASPORT

 

 

  - DOKŁADNA INFORMACJA I PRZYJEMNE, BEZSTRESOWE ZAKUPY

Zakupy w sklepie Novasport są wygodne, proste i bezpieczne. Unikasz korków ulicznych, kolejek, pośpiechu. Każdy zakup możesz dokładnie przemyśleć, lub skonsultować z nami. Dla każdego produktu starannie przygotowaliśmy opis i zdjecia, aby ułatwić podjęcie najlepszej decyzji. Zawsze służymy kompetentnym wsparciem i radami dotyczącymi wyboru sprzętu najlepiej dopasowanego do Twoich potrzeb.

 

 - NAJWIĘKSZY WYBÓR I NAJCIEKAWSZE PRODUKTY

W Novasport znajdziesz szeroką ofertę sprzętu tenisowego. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z naszymi dostawcami, wybieramy najciekawsze kolekcje, śledzimy najnowsze trendy i technologie. Dzięki temu możemy zaoferować ci sprzęt, którego potrzebujesz, aby zawsze schodzić z kortu jako zwycięzca.

 

 - NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I ORYGINALNE PRODUKTY

W Novasport oferujemy tylko produkty najwyższej jakości, renomowanych producentów. Wszystkie produkty są w 100 % oryginalne i pochodzą z legalnej i oficjalnej sieci dystrybucji. 

 

 - MOŻLIWOŚĆ ZWROTÓW

Jeśli nie jesteś w absolutnie zadowolony ze swojego zakupu, jeśli z jakiegoś powodu (lub  bez powodu) chcesz zwrócić lub wymienić zakupiony towar - możesz to uczynić w ciągu 21 dni. Nie zadajemy żadnych pytań.

 

- SZYBKA I PEWNA DOSTAWA

Aby zakupiony towar dodarł do Ciebie szybko i bezpiecznie wszystkie paczki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS. Rozumiemy, jak ważna  jest  terminowa dostawa i dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zaupy trafiły do Ciebie jak najszybciej.

 

 - NAJLEPSZE CENY I WYGODNE PŁATNOŚCI

Dokładamy wszelkich starań, aby ceny przez nas oferowane były jak najlepsze - zaprenumeruj nasz newsletter, aby być najwcześniej poinformowanym o naszych nowościach i promocjach.
Twoja wygoda jest zawsze na pierwszym miejscu - możesz wybrać dogodną dla siebie formę płatności: przelew na rachunek bankowy, płatność przy odbiorze przesyłki, płatność przez serwis PayU.

 

 - BEZPIECZNE ZAKUPY I PEŁNA OCHRONA DANYCH

Zakupy w Novasport są całkowicie bezpieczne - twoje dane nie są nigdy udostępniane osobom trzecim i służą wyłącznie do realizacji procesu sprzedaży. Formy płatności są bezpieczne i wygodne. Paczki dokładnie zapakowane i dostarczane za pomocą godnej zaufania firmy kurierskiej.
Możesz robić zakupy całkowicie bez obaw.