Buty tenisowe Yonex Power Cushion Sonicage Clay

Opis produktu

Buty tenisowe Power Cushion Sonicage Clay  to dowód na to, że yonex kontynuuje rozwój swoich wyczynowych butów. Rewelacyjna ergonomia, najwyższej jakości materiały i najnowocześniejsze technologie powodują że buty Yonex Power Cushion Sonicage Clay  zapewniają pełen komfort, trwałość i najlepsze osiągi dla najbardziej wymagających tenisistów.

Buty Yonex Power Cushion Sonicage Clay - posiada specjalną podeszwę na korty ziemne.

TECHNOLOGIE YONEX 

POWER CUSHION System Power Cushion efektywnie absorbuje energię uderzenia powstałą w wyniku opadania na boisko i transferuje ją na kolejny ruch, odbicie. W porównaniu do tradycyjnego uretanu Power Cushion dostarcza, trzy razy więcej energii.

TOUGH BRID LITE - Materiał Tough Brid to zaawansowany materiał stosowany w podeszwie i zapewnia wysoką elastyczność i stabilność. Skutecznie tłumi uderzenia stopy przez co praca nóg jest znacząco zoptymalizowana. 

ROUND SOLE - 
 zapewnia komfort i maksymalny transfer energii ciała na kolejny ruch. Zaokrąglona podeszwa z przodu i tyłu buta wspomaga szybkość i łagodną pracę stóp, zapobiega utracie energii

SYNCRO-FIT INSOLE – wkładka pozwala na lepsze dopasowanie stopy do buta minimalizując straty energii. Zapewnia większą płynność ruchu oraz szybszą pracę nóg.

DURABLE SKIN LIGHT
 - Połączenie gumowej elastyczności ze sztywnością twardego polimeru pozwoliło stworzyć bazującą na polyurethanie, technologię Durable Skin Light, która pozwala na grę z ogromną lekkością na korcie jednocześnie zapewniając solidne dopasowanie do stopy.

TOE ASSIST SHAPE - Duży palec ma wystarczająco dużo miejsca by dostosować się do buta. Część śródstopia zabezpiecza przed niekontrolowanymi skrętami, a pięta dopasowuje się do wiązania i przestrzeni by zachować komfort przy jednoczesnym usztywnieniu.

POWER CUSHION+ - Poprzez dodanie specjalnej wkładki z elastycznej żywicy zwiększono znacznie w dotychczasowym system Power Cushion amortyzację 25% oraz odbicie o 12 %. 

 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Buty tenisowe Yonex Power Cushion Sonicage Clay

Buty tenisowe Yonex Power Cushion Sonicage Clay

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Buty tenisowe Yonex Power Cushion Sonicage Clay

Buty tenisowe Power Cushion Sonicage Clay  to dowód na to, że yonex kontynuuje rozwój swoich wyczynowych butów. 

 

Sugerowana cena: 529,00 zł

Cena Novasport: 459,00 zł

More
Less