Naciąg tenisowy Yonex Poly Tour Spin G

Opis produktu

Naciąg tenisowy Yonex Poly Tour Spin G - pięciokątny, sztywny naciąg co-poliestrowy wspierany przez technologię SIF (Silicone Oil Influsion Filament - użyty przy produkcji olej silikonowy - poprawia efektywność pracy naciągu i jego powrót po uderzeniu - podnosząc rotację i dynamikę piłki) zapewnia doskonałą rotację. Kontrola uderzeń i wytrzymałość naciągu są na najlepszym poziomie. Dla mocno uderzających graczy.

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Naciąg tenisowy Yonex Poly Tour Spin G

Naciąg tenisowy Yonex Poly Tour Spin G

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Naciąg tenisowy Yonex Poly Tour Spin G

Naciąg tenisowy Yonex Poly Tour Spin G - pięciokątny, sztywny naciąg co-poliestrowy wspierany przez technologię SIF (Silicone Oil Influsion Filament - użyty przy produkcji olej silikonowy - poprawia efektywność pracy naciagu i jego powrót po uderzeniu - podnosząc rotację i dynamikę piłki) zapewnia doskonałą rotację. Kontrola uderzeń i wytrzymałość naciągu są na najlepszym poziomie.

Sugerowana cena: 599,00 zł

Cena Novasport: 499,00 zł

More
Less
Producent:
YONEX
Długość Naciągu:
200 m
Grubość Naciągu:
1,25 mm / 17
Kolor:
czerwony