Naciąg tenisowy Yonex Poly Tour Fire

Opis produktu

Naciąg tenisowy Yonex Poly Tour Fire - nowoczesny naciąg poliestrowy o relatywnie wysokiej mocy uderzenia. Zapewnia znakomitą rotację dzięki technologii SIF (Silicone Oil Influsion Filament - użyty przy produkcji olej silikonowy - poprawia efektywność pracy naciągu i jego powrót po uderzeniu - podnosząc rotację i dynamikę piłki). Kontrola uderzenia jest na bardzo dobrym poziomie, naciąg jest trwały i dobrze utrzymuje naprężenie.

Zawodnicy używający tego naciągu: Angelique Kerber

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Naciąg tenisowy Yonex Poly Tour Fire

Naciąg tenisowy Yonex Poly Tour Fire

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Naciąg tenisowy Yonex Poly Tour Fire

Naciąg tenisowy Yonex Poly Tour Fire - nowoczesny naciąg poliestrowy o relatywnie wysokiej mocy uderzenia. Zapewnia znakomitą rotację dzięki technologii SIF (Silicone Oil Influsion Filament - użyty przy produkcji olej silikonowy - poprawia efektywność pracy naciągu i jego powrót po uderzeniu - podnosząc rotację i dynamikę piłki). Kontrola uderzenia jest na bardzo dobrym poziomie, naciag jest trwały i dobrze utrzymuje naprężenie.

Sugerowana cena: 65,00 zł

Cena Novasport: 55,00 zł

More
Less
Producent:
YONEX
Długość Naciągu:
12 m
Kolor:
czerwony