Owijki tenisowe Head XtremeTrack

Opis produktu

Miękkie, cienkie i kleiste owijki tenisowe Head XtremeTrack z wytrzymałego elastomeru z dodatkowymi głębokimi poprzecznymi żłobieniami. Dzięki dużym otworom doskonale pochłaniają pot. Zwiększają wyczucie i komfort gry ale przede wszystkim zapobiegają niekontrolowanemu przekręcaniu się rakiety. 

Wszystkie owijki tenisowe Head tworzone są przy użyciu najwyższej jakości materiałów oraz w oparciu o najnowszy design. Odpowiednie materiały sprawiają, iż dłoń nie ślizga się na rączce, co w rezultacie daje pewność uścisku w każdej sytuacji na korcie.

Grubość: 0,6mm
Waga: 8,5g
Opakowanie: 3 sztuki.

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Owijki tenisowe Head XtremeTrack

Owijki tenisowe Head XtremeTrack

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Owijki tenisowe Head XtremeTrack

Owijki tenisowe Head XtremeTrack z wytrzymałego elastomeru z dodatkowymi głębokimi poprzecznymi żłobieniami. Dzięki dużym otworom doskonale pochłaniają pot. Zapobiegają niekontrolowanemu przekręcaniu się rakiety.

Sugerowana cena: 23,00 zł

Cena Novasport: 20,00 zł

More
Less