Owijki tenisowe Head XtremeSoft - 3 kolory

Opis produktu

Owijki tenisowe Head XtremeSoft są miękkie, cienkie i kleiste, wykonane z wytrzymałego elastomeru. Dzięki dużym otworom doskonale pochłaniają pot. Zwiększają wyczucie i komfort gry oraz zapobiegają niekontrolowanemu przekręcaniu rakiety. Mogą być stosowane w celu zwiększenia grubości rączki nie powodując zmiany jej kształtu.

Wszystkie owijki Head tworzone są przy użyciu najwyższej jakości materiałów oraz w oparciu o najnowszy design. Odpowiednie materiały sprawiają, iż dłoń nie ślizga się na rączce, co w rezultacie daje pewność uścisku w każdej sytuacji na korcie.

Grubość: 0,5mm
Waga: 8,5g
Opakowanie: 3 sztuki.

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Owijki tenisowe Head XtremeSoft - 3 kolory

Owijki tenisowe Head XtremeSoft - 3 kolory

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Owijki tenisowe Head XtremeSoft - 3 kolory

Owijki tenisowe Head XtremeSoft są miękkie, cienkie i kleiste, wykonane z wytrzymałego elastomeru. Dzięki dużym otworom doskonale pochłaniają pot.

Sugerowana cena: 27,00 zł

Cena Novasport: 23,00 zł

More
Less