Buty tenisowe Wilson NVision Premium - wyprzedaż!

Opis produktu

Buty tenisowe Wilson NVision Premium - klasyczny model wykonany z naturalnej skóry, specjalnie zaprojektowany aby zapewnić komfort użytkowania, pełną stabilność i pewność ruchu. Znakomita amortyzacja, specjalnie wzmocnione newralgiczne strefy i wytrzymała podeszwa - doskonały wybór dla każdego tenisisty.  

Podeszwa typu All Court - uniwersalna na wszystkie nawierzchnie 

- DF2 - Dynamic Fit- Dynamiczne czucie - stopa położona jest dość nisko nad kortem a różnica wysokości pomiędzy palcami i piętą to 9mm - (pięta 18mm, przód 9mm) - zapewnia to dobre czucie nawierzchni i tłumienie drgań i stabilność stopy

- MidFoot Support - wsparcie w środkowej części stopy - poprawia ogólną stabilność i reakcję na ruch gracza 

- ENDOFIT - zupełnie nowa konstrukcja wewnętrznej części buta - z jednego elementu - efekt - doskonałe dopasowanie, niska waga, stabilność i komfort  

R-DST+ - usytuowane pod pietą i przednią częścią stopy elementy zapewniające doskonałą amortyzację i odbicie. 

- DST Foam - specjalna mieszanka pianki EVA i gumy z której wykonana jest wkładka środkowa - zapewnia komfort, amortyzację i doskonałe wyczucie kortu.

- Bardzo wytrzymała podeszwa DURALAST

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Buty tenisowe Wilson NVision Premium - wyprzedaż!

Buty tenisowe Wilson NVision Premium - wyprzedaż!

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Buty tenisowe Wilson NVision Premium - wyprzedaż!

Buty tenisowe Wilson NVision Premium - klasyczny model wykonany z naturalnej skóry, specjalnie zaprojektowany aby zapewnić komfort użytkowania, pełną stabilność i pewność ruchu. Znakomita amortyzacja, specjalnie wzmocnione newralgiczne strefy i wytrzymała podeszwa - doskonały wybór dla każdego tenisisty.  

Sugerowana cena: 459,00 zł

Cena Novasport: 259,00 zł

Dostępne wkrótce