Naciąg tenisowy Babolat VS Touch

Opis produktu

Naciąg tenisowy Babolat VS Touch to najwyższej jakości naciąg naturalny oferujący rewelacyjny komfort i czucie piłki, bardzo długo utrzymujący naprężenie. Dzięki swoim absolutnie najlepszym właściwościom znajduje uznanie u wielu graczy.
Naciągi tenisowe Babolat VS
wykonane są w technologii Thermogut - procesowi wykończenia z użyciem wysokiej temperatury, który powoduje większą spójność włókna a co za tym idzie znacznie lepszą wytrzymałość i odporność na wilgoć.

Maksymalna siła naciągu: 1,30 - 30 kg

Ostatnie recenzje

warto
by pablo on July 13, 2003
długo się zastanawiałem - spory wydatek - ale warto i polecam - czucie nie do porównania z niczym, a granie skrótów i drop-shotów poezja...

Napisz własną recenzję

Naciąg tenisowy Babolat VS Touch

Naciąg tenisowy Babolat VS Touch

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Naciąg tenisowy Babolat VS Touch

Naciąg tenisowy Babolat VS Touch to najwyższej jakości naciąg naturalny oferujący rewelacyjny komfort i czucie piłki, bardzo długo utrzymujący naprężenie. Dzięki swoim aboslutnie najlepszym właściwościom znajduje uznanie u wielu graczy.

Sugerowana cena: 199,00 zł

Cena Novasport: 179,00 zł

  • Kup 3 po 166,00 zł za każdy i zaoszczędź 8%
More
Less
Producent:
BABOLAT
Długość Naciągu:
12 m
Grubość Naciągu:
1,30 mm / 16
Kolor:
naturalny