Rakieta tenisowa Yonex VCORE Tour F 97L

Opis produktu

Rakieta tenisowa Yonex VCORE Tour F 97 Lite - bardziej przystępny i lżejszy model z grupy VCore Tour to bardzo ciekawa propozycja. Rakieta jest precyzyjna oferuje bardzo dobre czucie piłki i kontrolę uderzeń. Pozwala na dynamiczną, agresywną grę, jest łatwa w manewrowaniu i stabilna.  


Rakiety Yonex VCORE Tour F 97 Lite polecamy średnio-zaawansowanym zaawansowanym graczom, o pełnym zamachu, poszukującym łatwiejszej w manewrowaniu ramy o zawodniczej charakterystyce. 


Dostarczana z pełnym pokrowcem, tłumikiem i naciągiem.
Rakiety Yonex
VCORE Tour są produkowane w Japonii.ISOMETRIC™ - unikalny dla Yonexa izometryczny / spłaszczony kształt główki powoduje zwiększenie efektywnego pola odbicia (sweetspotu) o 7% = łatwiejsza gra, więcej mocy, mniej zepsutych piłek


BLACK MICRO CORE - Specjalne elastyczne karbonowe cząstki zastosowane w technologii Micro Core zwiększają stabilność ramy oraz  dodatkowo tłumią drgania powstałe podczas uderzenia piłki.


BT HYBRID STRINGING SYSTEM - innowacyjna konstrukcja pionowych i poziomych przelotek pozwalająca na efektywniejszą pracę naciągu i dłuższy kontakt naciągu z piłką - skutek lepsza rotacja uderzanych piłek


3D-VECTOR SHAFT - specjalny kształt serca rakiet V-Core podnosi sztywność tego elementu co skutkuje zwiększeniem stabilności o 20% - czyli lepszą kontrolę i rotację nawet przy niecentrycznych uderzeniach. 


AERO FIN TECHNOLOGY - Specjalnie zaprojektowana górna część główki rakiety pozwala wykonać szybszy zamach - szybkość serwisu wzrasta o 6%  a opór powietrza zostaje zmniejszony o 14%

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Yonex VCORE Tour F 97L

Rakieta tenisowa Yonex VCORE Tour F 97L

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Klienci Kupili Również

Rakieta tenisowa Yonex VCORE Tour F 97L

Rakieta tenisowa Yonex VCORE Tour F 97 Lite - bardziej przystępny i lżejszy model z grupy VCore Tour to bardzo ciekawa propozycja. Rakieta jest precyzyjna oferuje bardzo dobre czucie piłki i kontrolę uderzeń. Pozwala na dynamiczną, agresywną grę, jest łatwa w manewrowaniu i stabilna.  

Sugerowana cena: 799,00 zł

Cena Novasport: 689,00 zł

Dostępne wkrótce
Producent:
YONEX
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
97 / 626
Waga (g):
290
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
325
Sztywność ramy (RA):
66
Układ Strun:
16 x 21
Profil ramy (mm):
21,5 / 21,5 / 20,5
Kolekcja:
Yonex VCore