Rakieta tenisowa Yonex VCORE SV Team

Opis produktu

Rakieta tenisowa Yonex VCORE SV Team - grafitowa rama podobna do VCORE SV 98 lecz z nieco obniżoną wagą, co zapewnia doskonałą manewrowalność i ułatwia zamach. Główka 98 cali i otwarty przeplot naciągu powodują że rakieta jest dynamiczna i łatwo nadaje piłce rotację.

Rakiety Yonex VCORE SV Team polecamy graczom średnio-zaawansowanym poszukującym ramy nieco lżejszej, pozwalającej na pełną kontrolę piłki.

Rakiety Yonex VCORE SV Team dostarczane są z pełnym pokrowcem.


ISOMETRIC™ - unikalny dla Yonexa izometryczny / spłaszczony kształt główki powoduje zwiększenie efektywnego pola odbicia (sweetspotu) o 7% = łatwiejsza gra, więcej mocy, mniej zepsutych piłek

NEW AERO FIN - Specjalnie uksztaltowana rama łatwiej "tnie" powietrze - dzięki zmniejszeniu oporu powietrza otrzymujemy wyższą prędkość główki rakiety a w konsekwecji mocniejsze uderzenia i więcej rotacji. 

SV FRAME - 
Rama SV, dzięki zastosowaniu w strategicznych miejscach innowacyjnego materialu NANOMETRIC XT CARBON pozwala na dłuższe utrzymanie piłki na rakiecie i bardziej efektywny zwrot energii - dodatkowo zwiększając rotację oraz siłę odbicia.


  
 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Yonex VCORE SV Team

Rakieta tenisowa Yonex VCORE SV Team

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Klienci Kupili Również

Rakieta tenisowa Yonex VCORE SV Team

Rakieta tenisowa Yonex VCORE SV Team - grafitowa rama podobna do VCORE SV 98 lecz z nieco obniżoną wagą, co zapewnia doskonałą manewrowalność i ułatwia zamach. Główka 98 cali i otwarty przeplot naciągu powodują że rakieta jest dynamiczna i łatwo nadaje piłce rotację.

Sugerowana cena: 499,00 zł

Cena Novasport: 429,00 zł

More
Less
Producent:
YONEX
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
98 / 632
Waga (g):
280
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
335
Sztywność ramy (RA):
65
Układ Strun:
16 x 19
Profil ramy (mm):
23 / 23 / 21
Kolekcja:
Yonex VCore