Rakieta tenisowa Wilson Ultra 97

Opis produktu

Rakieta tenisowa Wilson Ultra 97 - bardzo interesująca propozycja z nowej serii Ultra – wyjątkowo stabilna i pewna rama. Średnia sztywność i nieco mniejsza główka powodują, że rakieta jest precyzyjna przy grze zarówno z końcowej linii jak i przy siatce – gdzie gracze z pewnością docenią także stosunkowo łatwe manewrowanie pozwalające na szybką reakcję. Pełna kontrola zagrywanych piłek nie oznacza wcale niskiej dynamiki tak ważnej w nowoczesnym tenisie. Rakieta generuje sporo mocy i pozwala na szybką agresywną grę.    

Rakiety Wilson Ultra 97 – polecamy graczom zaawansowanym poszukującym rakiety uniwersalnej o zawodniczej charakterystyce


Rakiety Wilson Ultra 97 dostarczane są z założonym naciągiem. High Performance Carbon Fibers - wysokiej jakości włókna carbonowe, które dodają ramie sztywności aby zapewnić potężną moc uderzeńParallel Drilling - specjalne owiercenie ramy dzięki któremu naciąg pracuje efektywniej, poprawiona jest "odpowiedź" ramy oraz zwiększone efektywne pole odbiciaCushion Foam - specjalne wypełnienie rączki, które zapewnia optymalnie tłumienie i pochłania drgania aby zapewnić komfort i odpowiednie czucie piłki

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Wilson Ultra 97

Rakieta tenisowa Wilson Ultra 97

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Rakieta tenisowa Wilson Ultra 97


Rakieta tenisowa Wilson Ultra 97 - 
bardzo interesująca propozycja z nowej serii Ultra – wyjątkowo stabilna i pewna rama. Średnia sztywność i nieco mniejsza główka powodują, że rakieta jest precyzyjna przy grze zarówno z końcowej linii jak i przy siatce – gdzie gracze z pewnością docenią także stosunkowo łatwe manewrowanie pozwalające na szybką reakcję. Pełna kontrola zagrywanych piłek nie oznacza wcale niskiej dynamiki tak ważnej w nowoczesnym tenisie. Rakieta generuje sporo mocy i pozwala na szybką agresywną grę.    

Sugerowana cena: 799,00 zł

Cena Novasport: 649,00 zł

More
Less
Producent:
WILSON
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
97 / 626
Waga (g):
310
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
315
Sztywność ramy (RA):
64
Układ Strun:
16x19
Profil ramy (mm):
22,5 / 25 / 23,5
Kolekcja:
Wilson Ultra