Rakieta tenisowa Wilson Ultra 108

Opis produktu

Rakieta tenisowa Wilson Ultra 108 - łatwa w manewrowaniu rakieta z główka typu oversize zapewnia dużo komfortu i tolerancję na nie-centryczne trafienia. Ultra 108 to rakieta bardzo dynamiczna – pozwala grać bardzo mocne i rotowane piłki z końca kortu, przy siatce ułatwia szybką reakcję i skuteczną grę voleyem.

Rakiety Wilson Ultra 108 - to propozycja dla graczy początkujących i średnio-zaawansowanych graczy, którzy poszukują rakiety tolerancyjnej i dynamicznej.


Rakiety Wilson Ultra 108 dostarczane są z założonym naciągiem. High Performance Carbon Fibers - wysokiej jakości włókna carbonowe, które dodają ramie sztywności aby zapewnić potężną moc uderzeńParallel Drilling - specjalne owiercenie ramy dzięki któremu naciąg pracuje efektywniej, poprawiona jest "odpowiedź" ramy oraz zwiększone efektywne pole odbicia Cushion Foam - specjalne wypełnienie rączki, które zapewnia optymalnie tłumienie i pochłania drgania aby zapewnić komfort i odpowiednie czucie piłki


 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Wilson Ultra 108

Rakieta tenisowa Wilson Ultra 108

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Rakieta tenisowa Wilson Ultra 108Rakieta tenisowa Wilson Ultra 108 - łatwa w manewrowaniu rakieta z główka typu oversize zapewnia dużo komfortu i tolerancję na nie-centryczne trafienia. Ultra 108 to rakieta bardzo dynamiczna – pozwala grać bardzo mocne i rotowane piłki z końca kortu, przy siatce ułatwia szybką reakcję i skuteczną grę voleyem.

Sugerowana cena: 799,00 zł

Cena Novasport: 649,00 zł

More
Less
Producent:
WILSON
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
108 / 697
Waga (g):
280
Długość (cale / mm):
27,3 / 692
Balans (mm):
335
Sztywność ramy (RA):
73
Układ Strun:
16x19
Profil ramy (mm):
26,5 / 25,5 / 25,5
Kolekcja:
Wilson Ultra