Rakieta tenisowa Wilson Ultra 105S Countervail + naciąg Luxilon

Opis produktu

Rakieta tenisowa Wilson Ultra 105S Countervail - szybkość, dynamika, rotacja i …rotacja – te terminy najlepiej określają tą rakietę – powiększona główka z mniejszą ilością strun (spin effect technology) i wysoką sztywnością składają się na rakietę o bardzo dużej dynamice i potencjale rotacyjnym. Rakieta jest przy tym łatwa w operowaniu, tolerancyjna i komfortowa.  

Rakiety Wilson Ultra 105S - polecamy graczom początkującym i na średnim poziomie którzy zdecydowanie lubią topspinową grę z końca kortu.

Rakiety Wilson Ultra dostarczane są bez pokrowca - naciąg Luxilon Alu Power 125 + założenie w prezencie od naszego sklepu!


Spin Effect Technology
 - pierwszy system który ma za zadanie bezpośrednio podnosić rotację piłki - zwiększając ruch naciągu, a później przyspieszając jego powrót na miejsce - czyli przekazanie piłce energii wprawiającej ją w ruch obrotowy.


Coutervail - warstwa włókien karbonowych o unikalnej strukturze użyta do konstrukcji ramy maksymalizuje transfer energii - maksymalna energia uderzenia, poprawiona kontrola, mniejsze zmęczenie mięśni.


Power Rib - specjalna konstrukcja serca rakiety, która zwiększa sztywność i odporność na odkształcenia - poprawiona stabilność, kontrola uderzenia i dynamika 


Crush Zone - inowacyjna konstrukcja przelotek, które ulegają kompresji podczas uderzenia - dzięki temu wydłużony jest czas kontaktu naciagu z piłką - lepsze czucie i dynamika uderzeń


Parallel Drilling - specjalne owiercenie ramy dzięki któremu naciąg pracuje efektywniej, poprawiona jest "odpowiedź" ramy oraz zwiększone efektywne pole odbicia

 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Wilson Ultra 105S Countervail + naciąg Luxilon

Rakieta tenisowa Wilson Ultra 105S Countervail + naciąg Luxilon

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Rakieta tenisowa Wilson Ultra 105S Countervail + naciąg Luxilon


Rakieta tenisowa Wilson Ultra 105S Countervail - 
szybkość, dynamika, rotacja i …rotacja – te terminy najlepiej określają tą rakietę – powiększona główka z mniejszą ilością strun (spin effect technology) i wysoką sztywnością składają się na rakietę o bardzo dużej dynamice i potencjale rotacyjnym. Rakieta jest przy tym łatwa w operowaniu, tolerancyjna i komfortowa.

Sugerowana cena: 970,00 zł

Cena Novasport: 819,00 zł

More
Less
Producent:
WILSON
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
105 / 677
Waga (g):
285
Długość (cale / mm):
27,25 / 692
Balans (mm):
330
Sztywność ramy (RA):
72
Układ Strun:
16x15
Profil ramy (mm):
26 / 27 / 26
Kolekcja:
Wilson Ultra