Rakieta tenisowa Wilson Ultra 100 Countervail + naciąg Luxilon

Opis produktu

Rakieta tenisowa Wilson Ultra 100 Countervail - nowa propozycja firmy Wilson w najpopularniejszej kategorii rakiet przeznaczonych do szybkiej, topsinowej gry. Duży sweetspot (pole odbicia) oznacza sporą tolerancję a odpowiedź rakiety jest pełna i żywa nawet przy niecentrycznych uderzeniach. Rakieta oferuje wysoką dynamikę i łatwy dostęp do rotacji co pozwala na ofensywny i agresywny tenis.   

Rakiety Wilson Ultra 100 to propozycja dla szerokiego grona średnio-zaawansowanych i zaawansowanych graczy lubiących topspinową dynamiczną grę z końca kortu.

Rakiety Wilson Ultra dostarczane są bez pokrowca - naciąg Luxilon Alu Power 125 + założenie w prezencie od naszego sklepu!
 


Coutervail - warstwa włókien karbonowych o unikalnej strukturze użyta do konstrukcji ramy maksymalizuje transfer energii - maksymalna energia uderzenia, poprawiona kontrola, mniejsze zmęczenie mięśni.


Power Rib - specjalna konstrukcja serca rakiety, która zwiększa sztywność i odporność na odkształcenia - poprawiona stabilność, kontrola uderzenia i dynamika 


Crush Zone - inowacyjna konstrukcja przelotek, które ulegają kompresji podczas uderzenia - dzięki temu wydłużony jest czas kontaktu naciagu z piłką - lepsze czucie i dynamika uderzeń


Parallel Drilling - specjalne owiercenie ramy dzięki któremu naciąg pracuje efektywniej, poprawiona jest "odpowiedź" ramy oraz zwiększone efektywne pole odbicia

 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Wilson Ultra 100 Countervail + naciąg Luxilon

Rakieta tenisowa Wilson Ultra 100 Countervail + naciąg Luxilon

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Rakieta tenisowa Wilson Ultra 100 Countervail + naciąg Luxilon

Rakieta tenisowa Wilson Ultra 100 - nowa propozycja firmy Wilson w najpopularniejszej kategorii rakiet przeznaczonych do szybkiej topsinowej gry. Duży sweetspot (pole odbicia) oznacza sporą tolerancję a odpowiedź rakiety jest pełna i żywa nawet przy niecentrycznych uderzeniach. Rakieta oferuje wysoką dynamikę i łatwy dostęp do rotacji co pozwala na ofensywny i agresywny tenis.   

Sugerowana cena: 979,00 zł

Cena Novasport: 819,00 zł

More
Less
Producent:
WILSON
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
100 / 645
Waga (g):
300
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
320
Sztywność ramy (RA):
74
Układ Strun:
16x19
Profil ramy (mm):
23 / 26,5 / 2,5
Kolekcja:
Wilson Ultra