Owijki tenisowe Head Softac Traction

Opis produktu

Owijki tenisowe Head Softac Traction - Gruba i komfortowa owijka jednowarstwowa z miękkiego elastomeru. Liczne drobne otwory doskonale pochłaniają pot. Absorbuje drgania, zapobiega niekontrolowanemu przekręcaniu rakiety i zwiększa komfort gry.

Wybierając owijki tenisowe Head wybierasz najnowszą technologię, świeży design i najwyższej jakości materiał. Nie wspominając o pewnym uścisku i zabezpieczeniu przed skręcaniem rączki w dłoni. Doskonały wybór na każde "warunki tenisowe"!

Grubość: 2mm

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Owijki tenisowe Head Softac Traction

Owijki tenisowe Head Softac Traction

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Owijki tenisowe Head Softac Traction

Owijki tenisowe Head Softac Traction - Gruba i komfortowa owijka trzywarstwowa z miękkiego elastomeru. Liczne drobne otwory doskonale pochłaniają pot. Absorbuje drgania, zapobiega niekontrolowanemu przekręcaniu rakiety i zwiększa komfort gry.

Sugerowana cena: 25,00 zł

Cena Novasport: 22,00 zł

More
Less