Rakieta tenisowa Wilson Six.One 102UL - super cena!!

Opis produktu

Rakieta tenisowa Wilson Six.One 102UL - ultralekka, łatwa w manewrowaniu i komfortowa rakieta. Zapewnia dużą dynamikę i rotację uderzenia nawet przy krótszym zamachu.
Rakiety Wilson Six.One 102UL to świetny wybór dla młodych graczy przechodzących z rakiet juniorskich lub poszukujących bardzo lekkiej rakiety Pań

Rakiety Wilson Six.One 102UL dostarczane są z założonym naciągiem.Dzięki włóknom bazaltowym użytym w technologii BLX rama daje bardziej czystą, gładką odpowiedź, eliminowane są zbędne wibracje. Wszystko po to, aby zepewnić komfort i najdoskonalsze czucie piłki.Amplifeel 360 Technology - nowa konstrukcja rączki z jednego elementu grafitowego z włóknami bazaltowymi, stanowiącego przedłużenie ramy. Skutkuje to podniesieniem mocy rakiety i nieporównywalnie lepszym czuciem piłki.  Parallel Drilling - specjalne owiercenie ramy dzięki któremu naciąg pracuje efektywniej, poprawiona jest "odpowiedź" ramy oraz zwiększone efektywne pole odbicia 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Wilson Six.One 102UL - super cena!!

Rakieta tenisowa Wilson Six.One 102UL - super cena!!

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Klienci Kupili Również

Rakieta tenisowa Wilson Six.One 102UL - super cena!!

Rakieta tenisowa Wilson Six.One 102UL - ultralekka, łatwa w manewrowaniu i komfortowa rakieta. Zapewnia dużą dynamikę i rotację uderzenia nawet przy krótszym zamachu.

Sugerowana cena: 649,00 zł

Cena Novasport: 399,00 zł

Dostępne wkrótce
Producent:
WILSON
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
102 / 658
Waga (g):
249
Długość (cale / mm):
27,25 / 692
Balans (mm):
340
Układ Strun:
16x20
Profil ramy (mm):
23,5