Buty tenisowe Wilson Rush Pro 2.5 Junior

Opis produktu

Buty tenisowe Wilson Rush Pro 2.5 Junior - Wilson Red - juniorska wersja ultranowoczesnego modelu Rush Pro 2.5 - bardzo lekkie, perfekcyjnie dopasowane, zapewniają doskonałe czucie nawierzchni. Zaprojektowane tak aby zapewnić jak najszybszą reakcję, komfort i stabilność stopy.

Buty Wilson Rush Pro - ilustrują nowe innowacyjne podejście firmy Wilson do projektowania i produkcji obuwia tenisowego. 

R-DST - usytułowane pod piętą i przednią częścią stopy elementy zapewniające doskonałą amortyzację i odbicie.

- System 2D.F.s - poliuretanowe wstawki w przedniej części buta dla podniesienia stabilność i reakcję buta na ruch gracza  

- DST Foam - specjalna mieszanka pianki EVA i gumy z której wykonana jest wkładka środkowa - zapewnia komfort, amortyzację i doskonałe wyczucie kortu.

- Bardzo wytrzymała podeszwa DURALAST - zapewnia świetną trakcję na wszystkich nawierzchniach.

 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Buty tenisowe Wilson Rush Pro 2.5 Junior

Buty tenisowe Wilson Rush Pro 2.5 Junior

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Buty tenisowe Wilson Rush Pro 2.5 Junior

Buty tenisowe Wilson Rush Pro 2.5 Junior - Wilson Red - juniorska wersja ultranowoczesnego modelu Rush Pro 2.5 - bardzo lekkie, perfekcyjnie dopasowane, zapewniają doskonałe czucie nawierzchni. Zaprojektowane tak aby zapewnić jak najszybszą reakcję, komfort i stabilność stopy.

Sugerowana cena: 315,00 zł

Cena Novasport: 245,00 zł

More
Less