Buty tenisowe Wilson Rush Pro 2.5 Junior Red - Wyprzedaż -50%

Opis produktu

Buty tenisowe Wilson Rush Pro 2.5 Junior - Wilson Red - juniorska wersja ultranowoczesnego modelu Rush Pro 2.5 - bardzo lekkie, perfekcyjnie dopasowane, zapewniają doskonałe czucie nawierzchni. Zaprojektowane tak aby zapewnić jak najszybszą reakcję, komfort i stabilność stopy.

Buty Wilson Rush Pro - ilustrują nowe innowacyjne podejście firmy Wilson do projektowania i produkcji obuwia tenisowego. 

R-DST - usytułowane pod piętą i przednią częścią stopy elementy zapewniające doskonałą amortyzację i odbicie.

- System 2D.F.s - poliuretanowe wstawki w przedniej części buta dla podniesienia stabilność i reakcję buta na ruch gracza  

- DST Foam - specjalna mieszanka pianki EVA i gumy z której wykonana jest wkładka środkowa - zapewnia komfort, amortyzację i doskonałe wyczucie kortu.

- Bardzo wytrzymała podeszwa DURALAST - zapewnia świetną trakcję na wszystkich nawierzchniach.

 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Buty tenisowe Wilson Rush Pro 2.5 Junior Red - Wyprzedaż -50%

Buty tenisowe Wilson Rush Pro 2.5 Junior Red - Wyprzedaż -50%

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Buty tenisowe Wilson Rush Pro 2.5 Junior Red - Wyprzedaż -50%

Buty tenisowe Wilson Rush Pro 2.5 Junior - Wilson Red - juniorska wersja ultranowoczesnego modelu Rush Pro 2.5 - bardzo lekkie, perfekcyjnie dopasowane, zapewniają doskonałe czucie nawierzchni. Zaprojektowane tak aby zapewnić jak najszybszą reakcję, komfort i stabilność stopy.

Sugerowana cena: 315,00 zł

Cena Novasport: 159,00 zł

More
Less