Naciąg tenisowy Head RIP Control

Opis produktu

Naciągi tenisowe Head RIP Control, to najwyższej jakości, cieszące się największą popularnością, naciągi syntetyczne wykonane w technologii RIP Tech o właściwościach porównywalnych jedynie z naciągiem naturalnym. Rdzeń naciągu to skręcone płaskie mikrowłókna poliamidowe owinięte płaskimi i elastycznymi włóknami o chropowatej powierzchni. Bardzo uniwersalne. Nadają się do gry dynamicznej i precyzyjnej. Bardzo długo utrzymują naprężenie, zapewniają doskonałe czucie piłki i komfort.

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Naciąg tenisowy Head RIP Control

Naciąg tenisowy Head RIP Control

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Naciąg tenisowy Head RIP Control

Naciągi tenisowe Head RIP Control, to najwyższej jakości, cieszące się największą popularnością, naciągi syntetyczne wykonane w technologii RIP Tech o właściwościach porównywalnych jedynie z naciągiem naturalnym. Rdzeń naciągu to skręcone płaskie mikrowłókna poliamidowe owinięte płaskimi i elastycznymi włóknami o chropowatej powierzchni. Bardzo uniwersalne. Nadają się do gry dynamicznej i precyzyjnej. Bardzo długo utrzymują naprężenie, zapewniają doskonałe czucie piłki i komfort.

Sugerowana cena: 55,00 zł

Cena Novasport: 45,00 zł

More
Less
Producent:
HEAD
Długość Naciągu:
12 m