/

Opis produktu

Naciąg tenisowy Wilson Revolve - to nowy wytrzymały co-poliester firmy Wilson dla mocno uderzający graczy, którzy poszukują maksymalnej kontroli i fenomenalnej rotacji. Zewnętrzna powłoka naciągu została wyprodukowana z dodatkiem materiału UHMW, zapewniajacym bardzo niski wspóczynnik tarcia - co za tym idzie zapewnia szybki "snap back" czyli powrót naciągu a więc podnosi rotację piłki. Powłoka o niskim tarciu wpływa też pozytywnie na trwałość naciągu. 
Naciąg idealny dla graczy lubiących mocne uderzenia z końcowej linii - dobra kontrola, precyzja i przewidywalność pozwala na pewną agresywną grę.  

Naciągi Wilson Revolve o grubości 1,35mm są specjalnie polecane do rakiet Wilson z technologią SpinEffect.  

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Naciąg tenisowy Wilson Revolve - white

Naciąg tenisowy Wilson Revolve - white

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Naciąg tenisowy Wilson Revolve - white

Naciąg tenisowy Wilson Revolve - to nowy wytrzymały co-poliester firmy Wilson dla mocno uderzający graczy, którzy poszukują maksymalnej kontroli i fenomenalnej rotacji.

Sugerowana cena: 60,00 zł

Cena Novasport: 49,00 zł

More
Less
Producent:
WILSON
Długość Naciągu:
12 m
Kolor:
biały