Rakieta tenisowa Babolat Drive G 115

Opis produktu

Rakieta tenisowa Babolat Drive G 115 - ultra-lekka i łatwa w manewrowaniu rakieta o powiększonej główce zapewnia maksymalną łatwość gry, tolerancję na niecentryczne trafienia i olbrzymią moc uderzeń. Wysokiej klasy rama wraz z systemem Cortex znakomicie pochłania wibracje i jest wyjątkowo komfortowa.

Rakiety Babolat Drive G 115 -
polecamy graczom rekreacyjnym poszukującym bardzo lekkiej, dynamicznej i tolerancyjnej rakiety, która maksymalnie ułatwi grę. 

Rakiety Babolat Drive G dostarczane są z pełnym pokrowcem i naciągiem.


Pierwsza technologia, która znacznie zwiększa interakcje naciągu i ramy podczas uderzenia piłki. Dzięki temu kontakt piłki z naciągiem wydłuża się o 25%, co z kolei powoduje lepszą kontrolę i czucie uderzeń.


Dzięki zupełnie nowej konstrukcji System Tłumienia Drgań Cortex zapewnia, obok tłumienia wibracji - czyli podnoszenia komfortu, bezpośrednią i niczym nie zakłóconą “transmisję” informacji wprost do ręki gracza. Wszystko po to aby zapewnić pełne czucie i lepszą kontrolę każdego uderzenia.


Aby podnieść odporność ramy na zginanie i skręcanie Babolat zaprojektował ramę eliptyczną o 20% sztywniejszą od ram tradycyjnych - efekt: ramy serii Drive-Z generują jeszcze więcej mocy. 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Babolat Drive G 115

Rakieta tenisowa Babolat Drive G 115

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Rakieta tenisowa Babolat Drive G 115

Rakieta tenisowa Babolat Drive G 115 - ultra-lekka i łatwa w manewrowaniu rakieta o powiększonej główce zapewnia maksymalną łatwość gry, tolerancję na niecentryczne trafienia i olbrzymią moc uderzeń. Wysokiej klasy rama wraz z systemem Cortex znakomicie pochłania wibracje i jest wyjątkowo komfortowa.

Sugerowana cena: 569,00 zł

Cena Novasport: 479,00 zł

More
Less
Producent:
BABOLAT
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
115 / 742
Waga (g):
240
Długość (cale / mm):
27,5 / 700
Balans (mm):
355
Sztywność ramy (RA):
67
Układ Strun:
16 x 20