Rakieta tenisowa Babolat Pure Aero 2019 + RPM Blast

Opis produktu

Do kazdej rakiety Pure Aero naciąg Babolat RPM Blast wraz z naciągnięciem w prezencie!!

Rakieta tenisowa Babolat Pure Aero 2019 - Nowa rakieta Rafy Nadala i jedna z najczęściej wybieranych rakiet na świecie - 
rama o doskonałej aerodynamice zapewnia dynamikę i znakomitą rotację uderzanych piłek. Model 2019 cechuje się dużą stabilnością oraz większą pewnością i precyzją zagrań. 

Najważniejsze cechy nowej serii Pure Aero:
- doskonała aerodynamika - większa prędkość główki rakiety - więcej dynamiki i rotacji
- czyste czucie piłki, dłuższy kontakt piłki i naciągu 
- więcej stabilności i precyzji

Rakiety Babolat Pure Aero polecamy graczom na średnim poziomie oraz zaawansowanym, którzy lubią szybki, ofensywny tenis i mocne, rotowane uderzenia z głębi kortu.

Technologie Babolat Pure Aero 


AEROMODULAR3 - 
zoptymalizowana rama o aerodynamicznym kształcie, zintegrowane przelotki i osłony, wszystko aby zminimalizować opór powietrza, łatwo rozpędzić główkę rakiety i wygenerować wiecej rotacji


CARBONPLYSTABILIZER - osnowa z nowej generacji włókien węglowych CPLY CARBON® by CHOMARAT - umieszczona w sercu rakiety - daje więcej stabilności, kontroli i precyzji każdemu uderzeniu. 


CORTEX PURE FEEL - 
To precyzyjny filtr wibracji SMACWRAP® - specjalny, stosowany w przemyśle lotniczym materiał wbudowany w ramę rakiety (boczne sektory główki) pozwola na optymalne czucie piłki i zapewnia nieporównywany komfort przy bardzo mocnych uderzeniach.


FSI SPIN - 
Frame String Interaction
- szeroko rozłożone struny poziome dla jak najlepszej rotacji
Spin Grommets - przelotki o podłużnym kształcie na 6 i 12 godzinie główki rakiety pozwalające pionowym strunom na bardziej efekrywną pracę 
- System Woofer - technologia, która znacznie zwiększa interakcje naciągu i ramy podczas uderzenia piłki. Dzięki temu kontakt piłki z naciągiem wydłuża się, co z kolei powoduje lepszą kontrolę i rotacje uderzeń. 

Ostatnie recenzje

już jest
by !!! on October 18, 2016
pierwszy! kupiona i wypróbowana / z naciągiem rpm rough - miłość od pierwszego wejrzenia - więcej czucia i pewności niż w poprzednim modelu

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Babolat Pure Aero 2019 + RPM Blast

Rakieta tenisowa Babolat Pure Aero 2019 + RPM Blast

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Klienci Kupili Również

Rakieta tenisowa Babolat Pure Aero 2019 + RPM Blast

Rakieta tenisowa Babolat Pure Aero 2019 - Nowa rakieta Rafy Nadala i jedna z najczęściej wybieranych rakiet na świecie - rama o doskonałej aerodynamice zapewnia dynamikę i znakomitą rotację uderzanych piłek. Model 2019 cechuje się dużą stabilnością oraz większą pewnością i precyzją zagrań. 

Sugerowana cena: 999,00 zł

Cena Novasport: 849,00 zł

  • Kup 2 po 710,00 zł za każdy i zaoszczędź 17%
More
Less
Producent:
BABOLAT
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
100 / 645
Waga (g):
300
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
320
Sztywność ramy (RA):
71
Swingweight:
290
Układ Strun:
16 x 19
Profil ramy (mm):
23 / 26 / 23
Kolekcja:
Babolat Pure Aero