Rakieta tenisowa Babolat Pure Aero 2019 Roland Garros

Opis produktu

 

Do kazdej rakiety Pure Aero naciąg Babolat RPM Blast wraz z naciągnięciem w prezencie!!

Rakieta tenisowa Babolat Pure Aero 2019 - Edycja limitowana Roland Garros - Nowa rakieta Rafy Nadala i jedna z najczęściej wybieranych rakiet na świecie - 
rama o doskonałej aerodynamice zapewnia dynamikę i znakomitą rotację uderzanych piłek. Model 2019 cechuje się dużą stabilnością oraz większą pewnością i precyzją zagrań. 

Najważniejsze cechy nowej serii Pure Aero:
- doskonała aerodynamika - większa prędkość główki rakiety - więcej dynamiki i rotacji
- czyste czucie piłki, dłuższy kontakt piłki i naciągu 
- więcej stabilności i precyzji

Rakiety Babolat Pure Aero polecamy graczom na średnim poziomie oraz zaawansowanym, którzy lubią szybki, ofensywny tenis i mocne, rotowane uderzenia z głębi kortu.

Technologie Babolat Pure Aero 


AEROMODULAR3 - 
zoptymalizowana rama o aerodynamicznym kształcie, zintegrowane przelotki i osłony, wszystko aby zminimalizować opór powietrza, łatwo rozpędzić główkę rakiety i wygenerować wiecej rotacji


CARBONPLYSTABILIZER - osnowa z nowej generacji włókien węglowych CPLY CARBON® by CHOMARAT - umieszczona w sercu rakiety - daje więcej stabilności, kontroli i precyzji każdemu uderzeniu. 


CORTEX PURE FEEL - 
To precyzyjny filtr wibracji SMACWRAP® - specjalny, stosowany w przemyśle lotniczym materiał wbudowany w ramę rakiety (boczne sektory główki) pozwola na optymalne czucie piłki i zapewnia nieporównywany komfort przy bardzo mocnych uderzeniach.


FSI SPIN - 
Frame String Interaction
- szeroko rozłożone struny poziome dla jak najlepszej rotacji
Spin Grommets - przelotki o podłużnym kształcie na 6 i 12 godzinie główki rakiety pozwalające pionowym strunom na bardziej efekrywną pracę 
- System Woofer - technologia, która znacznie zwiększa interakcje naciągu i ramy podczas uderzenia piłki. Dzięki temu kontakt piłki z naciągiem wydłuża się, co z kolei powoduje lepszą kontrolę i rotacje uderzeń. 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Babolat Pure Aero 2019 Roland Garros

Rakieta tenisowa Babolat Pure Aero 2019 Roland Garros

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Klienci Kupili Również

Rakieta tenisowa Babolat Pure Aero 2019 Roland Garros

 

Rakieta tenisowa Babolat Pure Aero 2019 - Nowa rakieta Rafy Nadala i jedna z najczęściej wybieranych rakiet na świecie - rama o doskonałej aerodynamice zapewnia dynamikę i znakomitą rotację uderzanych piłek. Model 2019 cechuje się dużą stabilnością oraz większą pewnością i precyzją zagrań. 

Sugerowana cena: 999,00 zł

Cena Novasport: 849,00 zł

  • Kup 2 po 710,00 zł za każdy i zaoszczędź 17%
More
Less
Producent:
BABOLAT
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
100 / 645
Waga (g):
300
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
320
Sztywność ramy (RA):
71
Swingweight:
290
Układ Strun:
16 x 19
Profil ramy (mm):
23 / 26 / 23
Kolekcja:
Babolat Pure Aero