Buty tenisowe Babolat Propulse Rage Clay 2020

Opis produktu

Buty tenisowe Babolat Propulse Rage Clay 2020 - pewność i stabilizacja, komfort i wytrzymałość - najnowszy but w rodzinie Propulse przenosi te pojęcia na niespotykany dotąd poziom. Zaprojektowany dla mocnych i dynamicznych graczy oczekujących od buta maksimum wsparcia, wytrzymałości i stabilności aby każdy start do piłki, każda nagła zmiana kierunku czy zatrzymanie odbywały się z niespotykaną dotąd pewnością!

Podeszwa typu clay court - pełna jodełka -  idealna na korty ziemne.

Propulse Rage - technologie:

Full Insock - podniesiona poza krawędź buta, zintegorowana z językiem skarpeta otula stopę dając poczucie komfortu i pewność każdego kroku  

XSupport - elementy stabilizująca w kształcie litery X oplatają piętę oraz śródstopie zapewniając doskonałe wsparcie tych newralgicznych w tenisowym ruchu strefach
 Active Flexion - 
unikalna podeszwa zaprojektowana przez Babolata. Podział na 9 obszarów - 3 środkowe odpowiadają za stabilność, 6 zewnętrznych daje zwiększoną szybkość i dokładność. Wszystko dla optymalnej pracy nóg


KPRS-X -  TŁUMIENIE DRGAŃ STWORZONE DLA TENISA
W tenisie stopy zawodników najczęściej uderzają w podłoże pod kątem 30 stopni. To dlatego Babolat w nowym systemie KPRS-X umieścił chroniącą przed drganiami piankę EVA pod tylnym krańcem pięty. Dzięki temu nowe buty znacznie lepiej chronią pięty podczas typowych dla tenisa ruchów.

Wkładki Ortholite wykonane z pianki Memory Foam zapewniają doskonały komfort już od pierwszego założenia buta.


Michelin Performance Outsoles - We współpracy z produkującą opony firmą Michelin Babolat opracował nową podeszwę. Jest ona wykonana z najwyższej jakości gumy DIN20 o podwyższonej wytrzymałości na ścieranie. Nowa mieszanka kauczuku zapewnia też odpowiednią przyczepność wspomagającą pracę Twoich stóp. 

 

 

 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Buty tenisowe Babolat Propulse Rage Clay 2020

Buty tenisowe Babolat Propulse Rage Clay 2020

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Buty tenisowe Babolat Propulse Rage Clay 2020

 

  

 

Buty tenisowe Babolat Propulse Rage Clay 2020 - pewność i stabilizacja, komfort i wytrzymałość - najnowszy but w rodzinie Propulse przenosi te pojęcia na niespotykany dotąd poziom. Zaprojektowany dla mocnych i dynamiczych graczy oczekujących od buta maksimum wsparcia, wytrzymałości i stabilności aby każdy start do piłki, każda nagła zmiana kierunku czy zatrzymanie odbywały się z niespotykaną dotąd pewnością!

Sugerowana cena: 699,00 zł

Cena Novasport: 479,00 zł

More
Less