Buty tenisowe Babolat Propulse Junior CL Blue / Fluo Aero -40%

Opis produktu

Buty tenisowe Babolat Propulse Junior CL Blue / Fluo Aero  - najnowsza odsłona super innowacyjnego modelu Propulse w wersji juniorskiej - maksymalna stabilizacja, doskonałe wsparcie stopy nawet przy najostrzejszych zwrotach i niezrównana dynamika odbicia. 

Podeszwa typu clay court - pełna jodełka - doskonała na korty ziemne. 

  • Wkładka Ortholite™ oferuje podwyższony komfort
  • Najnowocześniejszy system tłumienia wstrząsów składających się z poduszki amortyzującej EVA oraz złożonego systemu kapsuł TPR. Podczas uderzenia piętą o ziemię, generowany wstrząs jest bardzo efektywnie eliminowany przez nowatorski Kompressor System. Energia wytworzona podczas kontaktu pięty z podłożę ugina specjalnie zaprojektowane kapsuły TPR, które w ułamkach sekund wracają do pierwotnego kształtu oddając dynamiczny impuls.
  • Podeszwa Michelin z innowacyjnym składem gumy podwyższa wytrzymałość na ścieranie i daje lepszą przyczepność

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Buty tenisowe Babolat Propulse Junior CL Blue / Fluo Aero -40%

Buty tenisowe Babolat Propulse Junior CL Blue / Fluo Aero -40%

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Buty tenisowe Babolat Propulse Junior CL Blue / Fluo Aero -40%

Buty tenisowe Babolat Propulse Junior CL Blue / Fluo Aero - najnowsza odsłona super innowacyjnego modelu Propulse w wersji juniorskiej - maksymalna stabilizacja, doskonałe wsparcie stopy nawet przy najostrzejszych zwrotach i niezrównana dynamika odbicia. 

Sugerowana cena: 289,00 zł

Cena Novasport: 179,00 zł

More
Less