Buty tenisowe damskie Babolat Propulse Fury AC Zebra - Wyprzedaż - 50%

Opis produktu

Buty tenisowe damskie Babolat Propulse Fury All Court Woman Zebra - najnowsza odsłona super innowacyjnego modelu Propulse - maksymalna stabilizacja, doskonałe wsparcie stopy nawet przy najostrzejszych zwrotach i niezrównana dynamika odbicia. 

Podeszwa typu all court - uniwersalna na wszystkie nawierzchnie kortów.Propulse Fury - technologie:

 • 360 Insock Construction - czyli wszyty język, który sprawia, że po włożeniu nogi do buta, stopa czuje się pewnie niczym w bolidzie Formuły1
 • Power Belt zapewnia odpowiednie trzymanie pięty i śródstopia
 • Wyższe podbicie pozwala, by stopa czuła się bezpiecznie i pewnie
 • Wyższy kołnierz wokół kostki to udoskonalona stabilność
 • Wzmocniona, zewnętrzna powłoka tylnej części buta zapewnia zdecydowanie lepsze wsparcie pięty
 • Active Flexion - unikalna podeszwa zaprojektowana przez Babolata. Podział na 9 obszarów - 3 środkowe odpowiadają za stabilność, 6 zewnętrznych daje zwiększoną szybkość i dokładność. Wszystko dla optymalnej pracy nóg
 • Wkładka Ortholite™ oferuje podwyższony komfort
 • Najnowocześniejszy system tłumienia wstrząsów składających się z poduszki amortyzującej EVA oraz złożonego systemu kapsuł TPR. Podczas uderzenia piętą o ziemię, generowany wstrząs jest bardzo efektywnie eliminowany przez nowatorski Kompressor System. Energia wytworzona podczas kontaktu pięty z podłożę ugina specjalnie zaprojektowane kapsuły TPR, które w ułamkach sekund wracają do pierwotnego kształtu oddając dynamiczny impuls.
 • Przód buta ma szerszy, bardziej komfortowy kształt
 • Cell Shield - użyta w konstrukcji buta specjalna, ultraodporna na ścieranie siatka, zapewniająca optymalną wentylację i komfort. Oczka siatki są mniejsze i gęściej skoncentrowane w wyższych warstwach, by gwarantować najlepszą efektywność.
 • Podeszwa Michelin z innowacyjnym składem gumy podwyższa wytrzymałość na ścieranie i daje lepszą przyczepnośćOstatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Buty tenisowe damskie Babolat Propulse Fury AC Zebra - Wyprzedaż - 50%

Buty tenisowe damskie Babolat Propulse Fury AC Zebra - Wyprzedaż - 50%

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Buty tenisowe damskie Babolat Propulse Fury AC Zebra - Wyprzedaż - 50%

Buty tenisowe damskie Babolat Propulse Fury All Court Woman Zebra - najnowsza odsłona super innowacyjnego modelu Propulse - maksymalna stabilizacja, doskonałe wsparcie stopy nawet przy najostrzejszych zwrotach i niezrównana dynamika odbicia. 

Sugerowana cena: 529,00 zł

Cena Novasport: 269,00 zł

More
Less