Buty tenisowe damskie Babolat Propulse Fury All Court Woman Zebra

Opis produktu

Buty tenisowe damskie Babolat Propulse Fury All Court Woman Zebra - najnowsza odsłona super innowacyjnego modelu Propulse - maksymalna stabilizacja, doskonałe wsparcie stopy nawet przy najostrzejszych zwrotach i niezrównana dynamika odbicia. 

Podeszwa typu all court - uniwersalna na wszystkie nawierzchnie kortów.Propulse Fury - technologie:

 • 360 Insock Construction - czyli wszyty język, który sprawia, że po włożeniu nogi do buta, stopa czuje się pewnie niczym w bolidzie Formuły1
 • Power Belt zapewnia odpowiednie trzymanie pięty i śródstopia
 • Wyższe podbicie pozwala, by stopa czuła się bezpiecznie i pewnie
 • Wyższy kołnierz wokół kostki to udoskonalona stabilność
 • Wzmocniona, zewnętrzna powłoka tylnej części buta zapewnia zdecydowanie lepsze wsparcie pięty
 • Active Flexion - unikalna podeszwa zaprojektowana przez Babolata. Podział na 9 obszarów - 3 środkowe odpowiadają za stabilność, 6 zewnętrznych daje zwiększoną szybkość i dokładność. Wszystko dla optymalnej pracy nóg
 • Wkładka Ortholite™ oferuje podwyższony komfort
 • Najnowocześniejszy system tłumienia wstrząsów składających się z poduszki amortyzującej EVA oraz złożonego systemu kapsuł TPR. Podczas uderzenia piętą o ziemię, generowany wstrząs jest bardzo efektywnie eliminowany przez nowatorski Kompressor System. Energia wytworzona podczas kontaktu pięty z podłożę ugina specjalnie zaprojektowane kapsuły TPR, które w ułamkach sekund wracają do pierwotnego kształtu oddając dynamiczny impuls.
 • Przód buta ma szerszy, bardziej komfortowy kształt
 • Cell Shield - użyta w konstrukcji buta specjalna, ultraodporna na ścieranie siatka, zapewniająca optymalną wentylację i komfort. Oczka siatki są mniejsze i gęściej skoncentrowane w wyższych warstwach, by gwarantować najlepszą efektywność.
 • Podeszwa Michelin z innowacyjnym składem gumy podwyższa wytrzymałość na ścieranie i daje lepszą przyczepnośćOstatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Buty tenisowe damskie Babolat Propulse Fury All Court Woman Zebra

Buty tenisowe damskie Babolat Propulse Fury All Court Woman Zebra

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Buty tenisowe damskie Babolat Propulse Fury All Court Woman Zebra

Buty tenisowe damskie Babolat Propulse Fury All Court Woman Zebra - najnowsza odsłona super innowacyjnego modelu Propulse - maksymalna stabilizacja, doskonałe wsparcie stopy nawet przy najostrzejszych zwrotach i niezrównana dynamika odbicia. 

Sugerowana cena: 529,00 zł

Cena Novasport: 399,00 zł

More
Less