Rakieta tenisowa Wilson PRO STAFF 97ULS + Luxilon!

Opis produktu

Do kazdej rakiety z serii PRO STAFF naciąg Luxilon Alu Power Rough 1,25 mm oraz usługa założenia naciagu gratis. W komentarzu do zamówienia prosimy o podanie siły naciągnięcia rakiety. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Rakieta tenisowa Wilson PRO STAFF 97ULS -
najlżejsza rakieta w serii PRO STAFF - znakomita kombinacja rotacji, szybkości i klasycznego czucia. Rakieta jest bardzo łatwa w manewrowaniu, pozwala na szybką reakcję i łatwe przygotowanie uderzenia. Niezła dynamika i dostęp do rotacji to argument dla wszystkich lubiących agresywną grę z końcowej linii. 

Nowa seria Wilson PRO STAFF - opracowana przy współpracy z Rogerem Federerem - łączy ze sobą to co najlepsze w legendarnych rakietach ProStaff - klasyczna konstrukcja na bazie przeplotu grafitu i kevlaru zapewnia perfekcyjne czucie i precyzję. Ramy są jednak nieco grubsze o lekko zaokrąglonym profilu aby dać graczom więcej dynamiki i przystosować rakiety do nowoczesnej, agresywnej gry.

Każda rakieta z serii PRO STAFF zachwyca wyglądem - połączenie matowej czerni z błyszczącym lakierem, niesamowita dbałość o szczegóły i perfekcyne wykończenie - w tym laserowo grawerowany napis PRO STAFF tworzą wyjątkowo piękną rakietę, od której ciężko oderwać wzrok. 

Rakiety Wilson Pro Staff 97ULS polecamy graczom początkującym i średnio-zaawansowanym, którzy poszukują dobrego, klasycznego czucia piłki i lekkiej, łatwej w manewrowaniu ramy. 

Rakiety Wilson Pro Staff 97ULS dostarczane są bez pokrowca i naciągu.

 
Braided Graphite + Kevlar - 
kompozycja materiałów zapewniająca klasycznie czyste i pełne czucie, które gracze doceniają od wielu już lat. Ta zaawansowana konstrukcja tłumi niepożądane wibracje, poprawia czucie piłki i kontrolę uderzeń. 


Spin Effect Technology
 - pierwszy system który ma za zadanie bezpośrednio podnosić rotację piłki - zwiększając ruch naciągu, a później przyspieszając jego powrót na miejsce - czyli przekazanie piłce energii wprawiającej ją w ruch obrotowy.


Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Wilson PRO STAFF 97ULS + Luxilon!

Rakieta tenisowa Wilson PRO STAFF 97ULS + Luxilon!

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Rakieta tenisowa Wilson PRO STAFF 97ULS + Luxilon!
Rakieta tenisowa Wilson PRO STAFF 97ULS - najlżejsza rakieta w serii PRO STAFF - znakomita kombinacja rotacji, szybkości i klasycznego czucia. Rakieta jest bardzo łatwa w manewrowaniu, pozwala na szybką reakcję i łatwe przygotowanie uderzenia. Niezła dynamika i dostęp do rotacji to argument dla wszystkich lubiących agresywną grę z końcowej linii. 

Sugerowana cena: 900,00 zł

Cena Novasport: 729,00 zł

More
Less
Producent:
WILSON
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
97 / 626
Waga (g):
270
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
325
Sztywność ramy (RA):
64
Układ Strun:
18 x 16
Profil ramy (mm):
23 / 23 / 23
Kolekcja:
Wilson ProStaff