Rakieta tenisowa Wilson PRO STAFF 97 + Luxilon!

Opis produktu

Do kazdej rakiety z serii PRO STAFF naciąg Luxilon Alu Power Rough 1,25 mm oraz usługa założenia naciagu gratis. W komentarzu do zamówienia prosimy o podanie siły naciągnięcia rakiety. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Rakieta tenisowa Wilson PRO STAFF 97 - 
lżejsza wersja rakiety Rogera Federera - pewna i precyzyjna, zapewniająca pełne, klasyczne czucie piłki. Pozwala na szybką i agresywną grę z pełną kontrolą uderzanych piłek. 

Nowa seria Wilson PRO STAFF - opracowana przy współpracy z Rogerem Federerem - łączy ze sobą to co najlepsze w legendarnych rakietach ProStaff - klasyczna konstrukcja na bazie przeplotu grafitu i kevlaru zapewnia perfekcyjne czucie i precyzję. Ramy są jednak nieco grubsze o lekko zaokrąglonym profilu aby dać graczom więcej dynamiki i przystosować rakiety do nowoczesnej, agresywnej gry.

Każda rakieta z serii PRO STAFF zachwyca wyglądem - połączenie matowej czerni z błyszczącym lakierem, niesamowita dbałość o szczegóły i perfekcyne wykończenie - w tym laserowo grawerowany napis PRO STAFF tworzą wyjątkowo piękną rakietę, od której ciężko oderwać wzrok. 

Rakiety Wilson Pro Staff 97 - polecamy dobrym technicznie graczom, poszukującym ramy oferującej klasyczne czucie i precyzję ale nieco łatwiejszej w operowaniu niż rakieta 97RF.

Rakiety Wilson Pro Staff 97 dostarczane są bez pokrowca i naciągu.

 
Braided Graphite + Kevlar - 
kompozycja materiałów zapewniająca klasycznie czyste i pełne czucie, które gracze doceniają od wielu już lat. Ta zaawansowana konstrukcja tłumi niepożądane wibracje, poprawia czucie piłki i kontrolę uderzeń. 

 


Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Wilson PRO STAFF 97 + Luxilon!

Rakieta tenisowa Wilson PRO STAFF 97 + Luxilon!

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Rakieta tenisowa Wilson PRO STAFF 97 + Luxilon! Rakieta tenisowa Wilson PRO STAFF 97 - lżejsza wersja rakiety Rogera Federera - pewna i precyzyjna, zapewniająca pełne, klasyczne czucie piłki. Pozwala na szybką i agresywną grę z pełną kontrolą uderzanych piłek. Sugerowana cena: 1 100,00 zł

Cena Novasport: 899,00 zł

More
Less
Producent:
WILSON
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
97 / 626
Waga (g):
315
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
310
Sztywność ramy (RA):
66
Układ Strun:
16 x 19
Profil ramy (mm):
21,5 / 21,5 / 21,5
Kolekcja:
Wilson ProStaff