Rakieta tenisowa Wilson Pro Staff 97LS - Wyprzedaż!

Opis produktu

Rakieta tenisowa Wilson Pro Staff 97LS - najlżejsza rakieta w serii pozwala nieco mniej zaawansowanym graczom poczuć klasyczną precyzję serii ProStaff. Rakieta stanowi optymalne połączenie dynamiki i kontroli, pozwala na agresywne mocno rotowane uderzenia. 

Nowa seria Wilson ProStaff - opracowana przy współpracy z Rogerem Federerem - łączy ze sobą to co najlepsze w legendarnych rakietach ProStaff - klasyczna konstrukcja na bazie przeplotu grafitu i kevlaru zapewnia perfekcyjne czucie i precyzję. Ramy są jednak nieco grubsze o lekko zaokrąglonym profilu aby dać graczom więcej dynamiki i przystosować rakiety do nowoczesnej, agresywnej gry.

Rakiety Wilson Pro Staff 97LS polecamy graczom, którzy poszukują dobrego, klasycznego czucia piłki i nieco lżejszej, łatwiejszej w manewrowaniu ramy. 

Rakiety Wilson Pro Staff 97LS dostarczane są z fabrycznym naciągiem.

 
Braided Graphite + Kevlar - 
kompozycja materiałów zapewniająca klasycznie czyste i pełne czucie, które gracze doceniają od wielu już lat. Ta zaawansowana konstrukcja tłumi niepożądane wibracje, poprawia czucie piłki i kontrolę uderzeń. 


Spin Effect Technology
 - pierwszy system który ma za zadanie bezpośrednio podnosić rotację piłki - zwiększając ruch naciągu, a później przyspieszając jego powrót na miejsce - czyli przekazanie piłce energii wprawiającej ją w ruch obrotowy.

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Wilson Pro Staff 97LS - Wyprzedaż!

Rakieta tenisowa Wilson Pro Staff 97LS - Wyprzedaż!

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Rakieta tenisowa Wilson Pro Staff 97LS - Wyprzedaż!Rakieta tenisowa Wilson Pro Staff 97LS - najlżejsza rakieta w serii pozwala nieco mniej zaawansowanym graczom poczuć klasyczną precyzję serii ProStaff. Rakieta stanowi optymalne połączenie dynamiki i kontroli, pozwala na agresywne mocno rotowane uderzenia. 

Sugerowana cena: 949,00 zł

Cena Novasport: 569,00 zł

More
Less
Producent:
WILSON
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
97 / 626
Waga (g):
290
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
325
Układ Strun:
18 x 16
Profil ramy (mm):
23
Kolekcja:
Wilson ProStaff