Rakieta tenisowa Wilson Pro Staff 95S - Wyprzedaż!

Opis produktu

Rakieta tenisowa Wilson Pro Staff 95S - bardzo lubiana przez graczy rakieta PS 95 także doczekała się wersji z super-otwartym przeplotem naciągu 16x15 strun. Dostajemy więc połączenie sporej rotacji i dynamiki uderzenia z niezwykle manewrowalną, stabilną i przewidywalną ramą oraz tradycyjnie doskonałe czucie piłki.

Seria ProStaff - legendarna konstrukcja ramy zaprojektowana na przełomie lat 70 i 80. Prostokątny przekrój ramy typu box, konstrukcja na bazie przeplotu grafitu i kevlaru, mocny balans na rączkę rakiety oraz poprawiający stabilność system PWS - te wyjątkowe cechy zapewniają niezrównane czucie i kontrolę uderzeń. 

Rakiety Wilson Pro Staff 95S to znakomity wybór dla dobrych technicznie graczy, którzy szukają klasycznej ramy zapewniającej najlepsze czucie piłki w połączeniu z ponadprzeciętną rotacją.

Rakiety Pro Staff 95S dostarczane są z założonym naciągiem Wilson RipSpin.  

 
Braided Graphite + Kevlar - 
kompozycja materiałów zapewniająca klasycznie czyste i pełne czucie, które gracze doceniają od wielu już lat. Ta zaawansowana konstrukcja tłumi niepożądane wibracje, poprawia czucie piłki i kontrolę uderzeń. 


Spin Effect Technology
 - pierwszy system który ma za zadanie bezpośrednio podnosić rotację piłki - zwiększając ruch naciągu, a później przyspieszając jego powrót na miejsce - czyli przekazanie piłce energii wprawiającej ją w ruch obrotowy.

 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Wilson Pro Staff 95S - Wyprzedaż!

Rakieta tenisowa Wilson Pro Staff 95S - Wyprzedaż!

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Rakieta tenisowa Wilson Pro Staff 95S - Wyprzedaż!Rakieta tenisowa Wilson Pro Staff 95S - nowość - bardzo lubiana przez graczy rakieta PS 95 także doczekała się wersji z super-otwartym przeplotem naciągu 16x15 strun. Dostajemy więc połączenie sporej rotacji i dynamiki uderzenia z niezwykle manewrowalną, stabilną i przewidywalną ramą oraz tradycyjnie doskonałe czucie piłki.

Sugerowana cena: 989,00 zł

Cena Novasport: 499,00 zł

Dostępne wkrótce
Producent:
WILSON
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
95 / 613
Waga (g):
313
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
310
Sztywność ramy (RA):
64
Układ Strun:
16 x 15
Profil ramy (mm):
18
Kolekcja:
Wilson ProStaff