Rakieta tenisowa Wilson Pro Staff 100LS - wyprzedaż

Opis produktu

Rakieta tenisowa Wilson Pro Staff 100LS - klasyczna rama ProStaff z powiększoną główką, obniżoną wagą i super-otwartym przeplotem naciągu - zdecydowanie bardziej przystępną dla szerokiego grona tenisistów niż inne modele serii . Rakieta bardzo łatwa w manewrowaniu, zapewnia dobrą dynamikę uderzeń i najwyższy poziom rotacji.

Seria ProStaff - legendarna konstrukcja ramy zaprojektowana na przełomie lat 70 i 80. Prostokątny przekrój ramy typu box, konstrukcja na bazie przeplotu grafitu i kevlaru, mocny balans na rączkę rakiety oraz poprawiający stabilność system PWS - te wyjątkowe cechy zapewniają niezrównane czucie i kontrolę uderzeń. 

Rakiety Wilson Pro Staff 100LS polecamy graczom, którzy poszukują połaczenia klasycznego czucia i maksymalnej rotacji 


Rakiety Pro Staff 100LS dostarczane są z założonym naciągiem Wilson RipSpin.Spin Effect Technology
 - pierwszy system który ma za zadanie bezpośrednio podnosić rotację piłki - zwiększając ruch naciągu, a później przyspieszając jego powrót na miejsce - czyli przekazanie piłce energii wprawiającej ją w ruch obrotowy.


Dzięki włóknom bazaltowym użytym w technologii BLX rama daje bardziej czystą, gładką odpowiedź, eliminowane są zbędne wibracje. Wszystko po to, aby zepewnić komfort i najdoskonalsze czucie piłki.Amplifeel 360 Technology - nowa konstrukcja rączki z jednego elementu grafitowego z włóknami bazaltowymi, stanowiącego przedłużenie ramy. Skutkuje to podniesieniem mocy rakiety i nieporównywalnie lepszym czuciem piłki.  


 


 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Wilson Pro Staff 100LS - wyprzedaż

Rakieta tenisowa Wilson Pro Staff 100LS - wyprzedaż

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Rakieta tenisowa Wilson Pro Staff 100LS - wyprzedaż

Rakieta tenisowa Wilson Pro Staff 100LS - klasyczna rama ProStaff z powiększoną główką, obniżoną wagą i super-otwartym przeplotem naciągu - zdecydowanie bardziej przystępną dla szerokiego grona tenisistów niż inne modele serii . Rakieta bardzo łatwa w manewrowaniu, zapewnia dobrą dynamikę uderzeń i najwyższy poziom rotacji.

Sugerowana cena: 839,00 zł

Cena Novasport: 559,00 zł

Dostępne wkrótce
Producent:
WILSON
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
100 / 645
Waga (g):
285
Długość (cale / mm):
27,25 / 692
Balans (mm):
325
Sztywność ramy (RA):
63
Układ Strun:
16 x 15
Profil ramy (mm):
19 / 21 / 21