Naciąg tenisowy Babolat Pro Hurricane Tour + VS

Opis produktu

Naciąg tenisowy Babolat Pro Hurricane Tour + VS - naciąg hybrydowy. To połączenie właściwości dwóch doskonałych naciągów - dynamiki, wytrzymałości i możliwości rotowania piłek syntetycznego Babolat Pro Hurricane Tour (1,25 / 17) na struny pionowe oraz czucia i dynamiki naturalnego Babolat VS (1,30 / 16) na struny poziome.

Naciągi Babolat Pro Hurricane Tour oferują rewelacyjną dynamikę i nadają piłce maksymalną rotację. Zbudowane są na bazie pojedynczego, bardzo wytrzymałego, poliestrowego rdzenia o unikatowym oktagonalnym kształcie.

Naciągi Babolat VS to najwyższej jakości naciągi naturalne oferujące niezrównane czucie i dynamikę, bardzo długo utrzymujące odpowiednie naprężenie, wykonane w technologii Thermogut.

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Naciąg tenisowy Babolat Pro Hurricane Tour + VS

Naciąg tenisowy Babolat Pro Hurricane Tour + VS

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Naciąg tenisowy Babolat Pro Hurricane Tour + VS

Naciąg tenisowy Babolat Pro Hurricane Tour + VS - naciąg hybrydowy. To połączenie właściwości dwóch doskonałych naciągów - dynamiki, wytrzymałości i możliwości rotowania piłek syntetycznego Babolat Pro Hurricane Tour na struny pionowe oraz czucia i dynamiki naturalnego Babolat VS na struny poziome.

Sugerowana cena: 130,00 zł

Cena Novasport: 105,00 zł

  • Kup 3 po 95,00 zł za każdy i zaoszczędź 10%
More
Less
Producent:
BABOLAT
Długość Naciągu:
6 m + 6 m
Grubość Naciągu:
1,30 mm / 16
Kolor:
naturalny / żółty