Rakieta tenisowa Prince Textreme Warrior 100

Opis produktu

Rakieta tenisowa Prince Texterme Warrior 100 - dynamiczna rakieta pasująca do nowoczesnego, agresywnego stylu gry. Dzięki użyciu materiału TeXtreme dostajemy znakomite czucie piłki i poprawioną stabilność ramy. Rakieta jest dość łatwa w manewrowaniu a moc i rotacja uderzanych piłek zapewniają jej świetną skuteczność przy grze z końcowej linii.


Rakiety Prince Textreme Warrior 100 - dla tenistów od średniego poziomu zaawansowania - lubiących szybką, agresywną, topspinową grę.


Rakiety Prince Textreme  dostarczane są z pełnym pokrowcem, naciągiem i wibrastoperm w komplecie.TeXtreme - technologia, którą możesz zobaczyć i poczuć!!
TeXtreme -
to unikalna kompozycja włókien węglowych pozwalajaca na redukcję wagi przy jednoczesnym poprawieniu sztywności, wytrzymałości czy odporności na skręcanie. Materiał TeXtreme jest używany w bolidach Formuły 1, w przemyśle motocyklowym, przy konstrukcji najwyższej klasy ram rowerowych czy kijów hokejowych oraz oczywiście przy budowie rakiet firmy Prince. W rakietach tenisowych super-cienkie włokna TeXtreme poprawiają stabilność rakiety a co za tym idzie pozytywnie wpływają na kontrolę i precyzję zagrań, podnoszą dynamikę i zapewniają niezrównane czucie piłki.


Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Prince Textreme Warrior 100

Rakieta tenisowa Prince Textreme Warrior 100

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Klienci Kupili Również

Rakieta tenisowa Prince Textreme Warrior 100Rakieta tenisowa Prince Texterme Warrior 100 - dynamiczna rakieta pasująca do nowoczesnego, agresywnego stylu gry. Dzięki użyciu materiału TeXtreme dostajemy znakomite czucie piłki i poprawioną stabilność ramy. Rakieta jest dość łatwa w manewrowaniu a moc i rotacja uderzanych piłek zapewniają jej świetną skuteczność przy grze z końcowej linii.

Sugerowana cena: 829,00 zł

Cena Novasport: 699,00 zł

More
Less
Producent:
PRINCE
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
100 / 645
Waga (g):
300
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
315
Sztywność ramy (RA):
66
Układ Strun:
16 x 18
Profil ramy (mm):
24 - 26 - 22