Rakieta tenisowa Prince Textreme Warrior 100T

Opis produktu

Rakieta tenisowa Prince Textreme Warrior 100T - Nieco lżejsza propozycja z serii Textreme Warrior - rakieta pewna i stabilna zapewnia doskonałą dynamikę i rotację uderzeń z końcowej linii. Spora moc jest w łatwa do kontrolowania a czucie piłki dobre. Rakieta jest manewrowalna i pozwala na szybką reakcję i przygotowanie uderzenia.

Rakiety Prince Textreme Warrior 100T - dla szerokiego grona tenisistów, oczekujących dobrej kontroli oraz nieprzeciętnej dynamiki, przy zachowaniu niewielkiej wagi ramy.

Rakiety Prince Textreme  dostarczane są z pełnym pokrowcem, naciągiem i wibrastopem w komplecie.TeXtreme - technologia, którą możesz zobaczyć i poczuć!!
TeXtreme - 
to unikalna kompozycja włókien węglowych pozwalajaca na redukcję wagi przy jednoczesnym poprawieniu sztywności, wytrzymałości czy odporności na skręcanie. Materiał TeXtreme jest używany w bolidach Formuły 1, w przemyśle motocyklowym, przy konstrukcji najwyższej klasy ram rowerowych czy kijów hokejowych oraz oczywiście przy budowie rakiet firmy Prince. W rakietach tenisowych super-cienkie włokna TeXtreme poprawiają stabilność rakiety a co za tym idzie pozytywnie wpływają na kontrolę i precyzję zagrań, podnoszą dynamikę i zapewniają niezrównane czucie piłki. 


Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Prince Textreme Warrior 100T

Rakieta tenisowa Prince Textreme Warrior 100T

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Klienci Kupili Również

Rakieta tenisowa Prince Textreme Warrior 100TRakieta tenisowa Prince Textreme Warrior 100T - Nieco lżejsza propozycja z serii Textreme Warrior - rakieta pewna i stabilna zapewnia doskonałą dynamikę i rotację uderzeń z końcowej linii. Spora moc jest w łatwa do kontrolowania a czucie piłki dobre. Rakieta jest manewrowalna i pozwala na szybką reakcję i przygotowanie uderzenia.

Sugerowana cena: 799,00 zł

Cena Novasport: 679,00 zł

More
Less
Producent:
PRINCE
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
100 / 645
Waga (g):
275
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
325
Sztywność ramy (RA):
65
Układ Strun:
16 x 18
Profil ramy (mm):
24 - 26 - 22