Rakieta tenisowa Prince Textreme Premier 120

Opis produktu

Rakieta tenisowa Prince Textreme Premier 120 - Idealna rakieta dla graczy o krótszym zamachu, poszukujących lekkiego, komfortowego i wybaczającego błędy sprzętu. Rakieta zapewnia doskonały poziom redukcji drgań ponadprzeciętny komfort i bardzo dużą moc i rotację uderzeń. Duża główka znacznie ogranicza ilość zepsutych piłek.

Opatentowana technologia O3 zwiększa efektywne pole odbicia aż do 77% w stosunku do tradycyjnych rakiet

Rakiety Prince Textreme  dostarczane są z pełnym pokrowcem, naciągiem.TeXtreme - technologia, którą możesz zobaczyć i poczuć!!
TeXtreme - 
to unikalna kompozycja włókien węglowych pozwalająca na redukcję wagi przy jednoczesnym poprawieniu sztywności, wytrzymałości czy odporności na skręcanie. Materiał TeXtreme jest używany w bolidach Formuły 1, w przemyśle motocyklowym, przy konstrukcji najwyższej klasy ram rowerowych czy kijów hokejowych oraz oczywiście przy budowie rakiet firmy Prince. W rakietach tenisowych super-cienkie włokna TeXtreme poprawiają stabilność rakiety a co za tym idzie pozytywnie wpływają na kontrolę i precyzję zagrań, podnoszą dynamikę i zapewniają niezrównane czucie piłki. 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Prince Textreme Premier 120

Rakieta tenisowa Prince Textreme Premier 120

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Rakieta tenisowa Prince Textreme Premier 120
Rakieta tenisowa Prince Textreme Premier 120 - Idealna rakieta dla graczy o krótszym zamachu, poszukujących lekkiego, komfortowego i wybaczającego błędy sprzętu. Rakieta zapewnia doskonały poziom redukcji drgań ponadprzeciętny komfort i bardzo dużą moc i rotację uderzeń. Duża główka znacznie ogranicza ilość zepsutych piłek.

Sugerowana cena: 1 019,00 zł

Cena Novasport: 819,00 zł

More
Less
Producent:
PRINCE
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
120 / 774
Waga (g):
255
Długość (cale / mm):
27.75 / 70.5
Balans (mm):
355
Sztywność ramy (RA):
71
Układ Strun:
16x19
Profil ramy (mm):
30 / 30 / 26