Koszulka tenisowa damska Babolat Polo Match Core White

Opis produktu

Koszulka tenisowa damska Babolat Polo Match Core White - Kolekcja Match Core - zupełnie nowe wzory w spokojnych, jednolitych kolorach i tradycyjnie najwyższej jakości tkaniny zapewniające pełen komfort użytkowania.
Materiał: 100% poliester Materiał "Fiber Dry" -wykonany z mikrowłókien (94% poliester / 6% spandex) jest lekki, miękki w dotyku, "oddychający", doskonale odprowadzający pot, łatwy w praniu, szybkoschnący. Przeznaczony do intensywnego użytkowania zarówno przez zawodników turniejowych jak i amatorów.360 Motion - inteligentna technologia wykonania odzieży, bez szwów pod ramionami i pomiędzy nogami, zapewnia niczym nie skrępowaną swobodę ruchu.
Specjalny "bio-techniczny" krój sprawia, że ubiór "porusza się" z graczem.  

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Koszulka tenisowa damska Babolat Polo Match Core White

Koszulka tenisowa damska Babolat Polo Match Core White

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Koszulka tenisowa damska Babolat Polo Match Core White

Koszulka tenisowa damska Babolat Polo Match Core White - Kolekcja Match Core - zupełnie nowe wzory w spokojnych, jednolitych kolorach i tradycyjnie najwyższej jakości tkaniny zapewniające pełen komfort użytkowania.


Sugerowana cena: 179,00 zł

Cena Novasport: 149,00 zł

More
Less