Bluza tenisowa damska Babolat Performance Jacket Grey

Opis produktu

Bluza tenisowa damska Babolat Performance Jacket Grey - Kolekcja Match Performance 2016 - Najnowsza kolekcja Babolata dla najbardziej wymagających, dynamiczny, nowoczesny design i absolutnie rewelacyjne tkaniny oraz wykończenie.   
Kolor: Castlerock 
Materiał "Fiber Dry" -wykonany z mikrowłókien  jest lekki, miękki w dotyku, "oddychający", doskonale odprowadzający pot, łatwy w praniu, szybkoschnący. Przeznaczony do intensywnego użytkowania zarówno przez zawodników turniejowych jak i amatorów.
360 Motion - inteligentna technologia wykonania odzieży, bez szwów pod ramionami i pomiędzy nogami, zapewnia niczym nie skrępowaną swobodę ruchu.
Specjalny "bio-techniczny" krój sprawia, że ubiór "porusza się" z graczem. 
 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Bluza tenisowa damska Babolat Performance Jacket Grey

Bluza tenisowa damska Babolat Performance Jacket Grey

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Bluza tenisowa damska Babolat Performance Jacket Grey

Bluza tenisowa damska Babolat Performance Jacket Grey - Kolekcja Match Performance 2016 Najnowsza kolekcja Babolata dla najbardziej wymagających, dynamiczny, nowoczesny design i absolutnie rewelacyjne tkaniny oraz wykończenie.  

Sugerowana cena: 259,00 zł

Cena Novasport: 219,00 zł

More
Less