Luxilon Big Banger Original

Opis produktu

Naciąg tenisowy Luxilon Big Banger Original - jeden z najbardziej popularnych naciągów od 1987 roku. Zapewnia wyjątkową siłę uderzenia i kontrolę piłki. Bardzo wytrzymały, świetnie utrzymuje naprężenie i jest odporny na wilgoć i zmiany tempratury.

Naciągi Luxilon
to zdecydowany numer jeden na świecie - 65% zawodników z pierwszej 100 ATP i 45% zawodniczek z pierwszej 100 WTA używa naciągów Luxilon. Luxilon jest oficjalnym partnerem rozgrywek Sony Ericsson WTA Tour.

Luxilon zaleca naciąganie rakiet swoimi naciagami o około 10% lżej, w stosunku do obciążeń używanych zazwyczaj, w przypadku naciągów innych producentów.

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Naciąg tenisowy Luxilon Big Banger Original

Naciąg tenisowy Luxilon Big Banger Original

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Naciąg tenisowy Luxilon Big Banger Original

Naciąg tenisowy Luxilon Big Banger Original - jeden z najbardziej popularnych naciągów od 1987 roku. Zapewnia wyjątkową siłę uderzenia i kontrolę piłki. Bardzo wytrzymały, świetnie utrzymuje naprężenie i jest odporny na wilgoć i zmiany temepratury.

Sugerowana cena: 79,00 zł

Cena Novasport: 59,00 zł

More
Less
Producent:
LUXILON
Długość Naciągu:
12 m
Grubość Naciągu:
1,30 mm / 16
Kolor:
naturalny