Rakieta tenisowa Wilson Juice 100

Opis produktu

Rakieta tenisowa Wilson Juice 100 - model, którym gra Victoria Azarenka i Feliciano Lopez - bardzo udana konstrukcja - kwintesencja nowej serii Juice - dynamika i rotacja. Rama jest sztywna i stabilna, pozwala na szybkie uderzenia z dużą rotacją i pełną kontrolą. Daje sporo pewności i komfortu gry.

Rakiety Wilson Juice 100 - polecamy graczom średnio-zaawansowanym i zaawansowanym lubiącym agresywną, mocną, topspinową grę z końcowej linii  


Rakiety Wilson Juice 100 BLX dostarczane są bez pokrowca.  Dzięki włóknom bazaltowym użytym w technologii BLX rama daje bardziej czystą, gładką odpowiedź, eliminowane są zbędne wibracje. Wszystko po to, aby zepewnić komfort i najdoskonalsze czucie piłki.Amplifeel 360 Technology - nowa konstrukcja rączki z jednego elementu grafitowego z włóknami bazaltowymi, stanowiącego przedłużenie ramy. Skutkuje to podniesieniem mocy rakiety i nieporównywalnie lepszym czuciem piłki.  Parallel Drilling - specjalne owiercenie ramy dzięki któremu naciąg pracuje efektywniej, poprawiona jest "odpowiedź" ramy oraz zwiększone efektywne pole odbiciaOstatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Wilson Juice 100

Rakieta tenisowa Wilson Juice 100

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Klienci Kupili Również

Rakieta tenisowa Wilson Juice 100

Rakieta tenisowa Wilson Juice 100 - model, którym gra Victoria Azarenka i Feliciano Lopez - bardzo udana konstrukcja - kwintesencja nowej serii Juice - dynamika i rotacja. Rama jest sztywna i stabilna, pozwala na szybkie uderzenia z dużą rotacją i pełną kontrolą. Daje sporo pewności i komfortu gry.

Sugerowana cena: 699,00 zł

Cena Novasport: 579,00 zł

More
Less
Producent:
WILSON
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
100 / 645
Waga (g):
304
Długość (cale / mm):
27 - 685
Balans (mm):
320
Sztywność ramy (RA):
73
Układ Strun:
16 x 18
Profil ramy (mm):
25 / 26 / 25