Buty tenisowe Babolat Tere Clay Black 2020

Opis produktu

Buty tenisowe Babolat Tere Clay - lekkość i szybkość - cholewka wykonana jest z niezwykle komfortowej, lekkiej i przepuszczającej wilgoć siateczki. Wkładka + podeszwa zapewniają wygodę, świetne czucie kortu i przede wszystkim niezrównaną dynamikę ruchu. Teraz jeszcze lepszy system amortyzacji i tłumienia wibracji KPRSX. 

Podeszwa typu clay court - pełna jodełka - idealna na korty ziemne.


 


Active Flexion - 
unikalna podeszwa zaprojektowana przez Babolata. Podział na 9 obszarów - 3 środkowe odpowiadają za stabilność, 6 zewnętrznych daje zwiększoną szybkość i dokładność. Wszystko dla optymalnej pracy nóg

KPRS-X -  TŁUMIENIE DRGAŃ STWORZONE DLA TENISA -
W tenisie stopy zawodników najczęściej uderzają w podłoże pod kątem 30 stopni. To dlatego Babolat w nowym systemie KPRS-X umieścił chroniącą przed drganiami piankę EVA pod tylnym krańcem pięty. Dzięki temu nowe buty znacznie lepiej chronią pięty podczas typowych dla tenisa ruchów.

Ortoholite to wysokiej jakości wkładki z poliuretanu z zawartością gumy pochodzącej z recyklingu. Zapewnia połączenie długoterminowej amortyzacji, wysokiej oddychalności, zarządzania wilgocią i lekkości. Wkładka 360 ° owija się naturalnie wokół stopy, zapewniając doskonałe dopasowanie, komfort i precyzję..


Michelin Performance Outsoles - przygotowane we współpracy z firmą Michelin superwytrzymałe podeszwy zapewniają bardzo wysoką odporność na ścieranie (DIN20) i najlepsze osiągi. Wzór litery S na podeszwach typu All Court dla szybszej i bardziej agresywnej pracy nóg we wszystkich kierunkach

 

 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Buty tenisowe Babolat Tere Clay Black 2020

Buty tenisowe Babolat Tere Clay Black 2020

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Buty tenisowe Babolat Tere Clay Black 2020

Buty tenisowe Babolat Tere Clay  - lekkość i szybkość cholewka wykonana jest z niezwykle komfortowej, lekkiej i przepuszczającej wilgoć siateczki. Wkładka + podeszwa zapewniają wygodę, świetne czucie kortu i przede wszystkim niezrównaną dynamikę ruchu. Teraz jeszcze lepszy system amortyzacji i tłumienia wibracji KPRSX. 

Sugerowana cena: 459,00 zł

Cena Novasport: 379,00 zł

More
Less