Buty tenisowe Babolat Jet Team Clay fluo red

Opis produktu

Buty tenisowe Babolat Jet Team Clay Fluo Red - wzorowany na modelu Babolat JET ultralekki but. Szybkość reakcji, komfort i wygoda dla wymagających amatorów i graczy turniejowych.  
Buty Babolat Jet
to nowa unikalna, super-wytrzymała  cholewska z siatki kevlarowej + nowa wspomagająca ruch i stabilna konstrukcja podeszwy + świetna amortyzacja. 

Podeszwa typu clay court - pełna jodełka - najlepsza na korty ziemne Babolat Matryx®  
MATRYX SL® - cholewka buta uszyta jest z dwóch elementów siatki poliamidowo - kevlarowej - niesamowita lekkość i wytrzymałość oraz wyjątkowy komfort


Active Flexion - 
unikalna podeszwa zaprojektowana przez Babolata. Podział na 9 obszarów - 3 środkowe odpowiadają za stabilność, 6 zewnętrznych daje zwiększoną szybkość i dokładność. Wszystko dla optymalnej pracy nóg


Najnowocześniejszy system tłumienia wstrząsów składających się z poduszki amortyzującej EVA oraz złożonego systemu kapsuł TPR. Podczas uderzenia piętą o ziemię, generowany wstrząs jest bardzo efektywnie eliminowany przez nowatorski Kompressor System. Energia wytworzona podczas kontaktu pięty z podłożę ugina specjalnie zaprojektowane kapsuły TPR, które w ułamkach sekund wracają do pierwotnego kształtu oddając dynamiczny impuls.


Wkładki Ortholite wykonane z pianki Memory Foam zapewniają doskonały komfort już od pierwszego założenia buta.


Michelin Performance Outsoles - przygotowane we współpracy z firmą Michelin superwytrzymałe podeszwy zapewniają bardzo wysoką odporność na ścieranie i najlepsze osiągi. Wzór litery S na podeszwach typu All Court dla szybszej i bardziej agresywnej pracy nóg we wszystkich kierunkach

 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Buty tenisowe Babolat Jet Team Clay fluo red

Buty tenisowe Babolat Jet Team Clay fluo red

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Buty tenisowe Babolat Jet Team Clay fluo red


Buty tenisowe Babolat Jet Team Clay Fluo Red - wzorowany na modelu Babolat JET ultralekki but. Szybkość reakcji, komfort i wygoda dla wymagających amatorów i graczy turniejowych. 

Sugerowana cena: 539,00 zł

Cena Novasport: 379,00 zł

More
Less