Buty tenisowe Babolat Jet Team Clay fluo red - Wyprzedaż!

Opis produktu

Buty tenisowe Babolat Jet Team Clay Fluo Red - wzorowany na modelu Babolat JET ultralekki but. Szybkość reakcji, komfort i wygoda dla wymagających amatorów i graczy turniejowych.  
Buty Babolat Jet
to nowa unikalna, super-wytrzymała  cholewska z siatki kevlarowej + nowa wspomagająca ruch i stabilna konstrukcja podeszwy + świetna amortyzacja. 

Podeszwa typu clay court - pełna jodełka - najlepsza na korty ziemne Babolat Matryx®  
MATRYX SL® - cholewka buta uszyta jest z dwóch elementów siatki poliamidowo - kevlarowej - niesamowita lekkość i wytrzymałość oraz wyjątkowy komfort


Active Flexion - 
unikalna podeszwa zaprojektowana przez Babolata. Podział na 9 obszarów - 3 środkowe odpowiadają za stabilność, 6 zewnętrznych daje zwiększoną szybkość i dokładność. Wszystko dla optymalnej pracy nóg


Najnowocześniejszy system tłumienia wstrząsów składających się z poduszki amortyzującej EVA oraz złożonego systemu kapsuł TPR. Podczas uderzenia piętą o ziemię, generowany wstrząs jest bardzo efektywnie eliminowany przez nowatorski Kompressor System. Energia wytworzona podczas kontaktu pięty z podłożę ugina specjalnie zaprojektowane kapsuły TPR, które w ułamkach sekund wracają do pierwotnego kształtu oddając dynamiczny impuls.


Wkładki Ortholite wykonane z pianki Memory Foam zapewniają doskonały komfort już od pierwszego założenia buta.


Michelin Performance Outsoles - przygotowane we współpracy z firmą Michelin superwytrzymałe podeszwy zapewniają bardzo wysoką odporność na ścieranie i najlepsze osiągi. Wzór litery S na podeszwach typu All Court dla szybszej i bardziej agresywnej pracy nóg we wszystkich kierunkach

 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Buty tenisowe Babolat Jet Team Clay fluo red - Wyprzedaż!

Buty tenisowe Babolat Jet Team Clay fluo red - Wyprzedaż!

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Buty tenisowe Babolat Jet Team Clay fluo red - Wyprzedaż!


Buty tenisowe Babolat Jet Team Clay Fluo Red - wzorowany na modelu Babolat JET ultralekki but. Szybkość reakcji, komfort i wygoda dla wymagających amatorów i graczy turniejowych. 

Sugerowana cena: 539,00 zł

Cena Novasport: 319,00 zł

More
Less