Buty tenisowe Babolat Jet Mach I Clay Silver - 40%

Opis produktu

Buty tenisowe Babolat Jet Mach I Clay Silver / Fluo Strike - lekkość i szybkość - wykonane z niezwykle komfortowej i odpornej na rozciąganie siateczki MATRYX®SL - zapewniają wygodę, świetne czucie kortu i przede wszystkim niezrównaną dynamikę ruchu. Waga - 317g dla rozmiaru 42,5. Teraz jeszcze lepszy system amortyzacji i tłumienia wibracji KPRSX. 

Podeszwa typu clay court - pełna jodełka - idealna na korty ziemne.


MATRYX®SL - Produkowana we Francji, innowacyjna tkanina stworzona dla potrzeb tenisistów. Górna część buta (cholewka) jest wykonana z siateczki z ultrawytrzymałego Kevlaru (używanego m.in. do produkcji kamizelek kuloodpornych) i włókien poliamidu. Perfekcyjnie otula Twoją stopę dając komfort i bezpieczeństwo oraz odpowiednie wsparcie stopy i oddychalność. 
 


Active Flexion - 
unikalna podeszwa zaprojektowana przez Babolata. Podział na 9 obszarów - 3 środkowe odpowiadają za stabilność, 6 zewnętrznych daje zwiększoną szybkość i dokładność. Wszystko dla optymalnej pracy nóg

KPRS-X -  TŁUMIENIE DRGAŃ STWORZONE DLA TENISA -
W tenisie stopy zawodników najczęściej uderzają w podłoże pod kątem 30 stopni. To dlatego Babolat w nowym systemie KPRS-X umieścił chroniącą przed drganiami piankę EVA pod tylnym krańcem pięty. Dzięki temu nowe buty znacznie lepiej chronią pięty podczas typowych dla tenisa ruchów.

Wkładki Ortholite wykonane z pianki Memory Foam zapewniają doskonały komfort już od pierwszego założenia buta.


Michelin Performance Outsoles - przygotowane we współpracy z firmą Michelin superwytrzymałe podeszwy zapewniają bardzo wysoką odporność na ścieranie i najlepsze osiągi. Wzór litery S na podeszwach typu All Court dla szybszej i bardziej agresywnej pracy nóg we wszystkich kierunkach

 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Buty tenisowe Babolat Jet Mach I Clay Silver - 40%

Buty tenisowe Babolat Jet Mach I Clay Silver - 40%

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Buty tenisowe Babolat Jet Mach I Clay Silver - 40%Buty tenisowe Babolat Jet Mach I Clay Silver / Fluo Strike - lekkość i szybkość wykonane z niezwykle komfortowej i odpornej na rozciąganie siateczki MATRYX®SL - zapewniają wygodę, świetne czucie kortu i przede wszystkim niezrównaną dynamikę ruchu. Waga - 317g dla rozmiaru 42,5. Teraz jeszcze lepszy system amortyzacji i tłumienia wibracji KPRSX. 
 

Sugerowana cena: 549,00 zł

Cena Novasport: 329,00 zł

More
Less