Buty tenisowe Babolat Jet Junior - Wyprzedaż!

Opis produktu

Buty tenisowe Babolat Jet Junior - najlżejszy but tenisowy na rynku także w wersji juniorskiej - wszystko aby poruszać się jeszcze szybciej! 
Model Jet - to także wyjątkowy komfort, pełna stabilność i pewność ruchu oraz znakomita amortyzacja.

Podeszwa typu all court - uniwersalna - na wszystkie nawierzchnie.Najnowocześniejszy system tłumienia wstrząsów składających się z poduszki amortyzującej EVA oraz złożonego systemu kapsuł TPR. Podczas uderzenia piętą o ziemię, generowany wstrząs jest bardzo efektywnie eliminowany przez nowatorski Kompressor System. Energia wytworzona podczas kontaktu pięty z podłożę ugina specjalnie zaprojektowane kapsuły TPR, które w ułamkach sekund wracają do pierwotnego kształtu oddając dynamiczny impuls.


TI-FIT - Tennis Inside Fit -
Opracowany na podstawie obserwacji naturalnych ruchów tenisowych system wsparcia poszczególnych stref stopy (pięty, śródstopia oraz przedniej części stopy) tak aby zapewnić jak najbardziej precyzyjną reakcję oraz komfortową, pewną i naturalną pracę stopy.


Wkładki Ortholite wykonane z pianki Memory Foam zapewniają doskonały komfort już od pierwszego założenia buta.


Michelin Performance Outsoles - przygotowane we współpracy z firmą Michelin superwytrzymałe podeszwy zapewniają bardzo wysoką odporność na ścieranie i najlepsze osiągi. Wzór litery S na podeszwach typu All Court dla szybszej i bardziej agresywnej pracy nóg we wszystkich kierunkach

 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Buty tenisowe Babolat Jet Junior - Wyprzedaż!

Buty tenisowe Babolat Jet Junior - Wyprzedaż!

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Buty tenisowe Babolat Jet Junior - Wyprzedaż!


Buty tenisowe Babolat Jet Junior - najlżejszy but tenisowy na rynku także w wersji juniorskiej - wszystko aby poruszać się jeszcze szybciej! Model Jet - to także wyjątkowy komfort, pełna stabilność i pewność ruchu oraz znakomita amortyzacja.

Sugerowana cena: 329,00 zł

Cena Novasport: 179,00 zł

Dostępne wkrótce