Buty tenisowe Head Revolt Pro 2.0 Clay - Wyprzedaż!!

Opis produktu

Buty tenisowe Head Revolt Pro 2.0 Clay to innowacyjne buty zaprojektowane z myślą o agresywnym, grającym z linii końcowej zawodniku. Revolt Pro 2.0 są lekkie, zapewniają doskonałą amortyzację i stabilizację stopy oraz maksymalną szybkość reakcji i pewność ruchu dzięki technologiom TRI-NRG. 
Podeszwa clay court - pełna jodełka - doskonała na korty ziemne 


HEAD TRINERGY™ -
SYNERGIA SPRAWDZONYCH TECHNOLOGII HEAD - ZAPEWNIA OPTYMALNE PORUSZANIE SIĘ PO KORCIE! 
Neutralize - netralizacja drgań na pięcię
Rigidity - sztywniość i stabilizacja stopy w środkowej część buta
G
enerate - generowanie przyśpieszenia poprzez elementy poprawiające efektywność odbicia z przedniej części stopy
Energy Frame - elementy zewnętrzne w tylnej i środkowej części buta - stabilizują i poprawiają transfer energii


Drift Defense - dodatkowa ochrona i wsparcie palców i wewnętrznej części stopy


4D Shell - Cholewka wykonana z zapewniajacej komfort pianki z wyciętymi laserem panelami wentylacyjnymi, pokryta wytrzymałą i przepuszczającą powietrze siateczką oraz wytrzymałą i stabilizującą powłką PU.HEAD Lateral Control™- 
zintegrowane element zewnętrznej części podeszwyzapewniająca optymalną kontrolę podczas ruchu w bok, pozwalająca na szybkie zmiany kierunku. Dodatkowo środkowa krawędź jest specjalnie zaokrąglona by umożliwić ekstremalne uślizgi. 


HEAD HyBrasion™
 - To specjalna guma stworzona na bazie formuły o podwyższonej odporności na ścieranie. Skoncentrowana w miejscach szczególnie narażonych na nacisk podczas typowo tenisowych ruchów. System HEAD HyBrasion™ zmniejsza obciążenie palców i daje niebywałą trwałość niezależnie od rodzaju nawierzchni kortu. 


Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Buty tenisowe Head Revolt Pro 2.0 Clay - Wyprzedaż!!

Buty tenisowe Head Revolt Pro 2.0 Clay - Wyprzedaż!!

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Buty tenisowe Head Revolt Pro 2.0 Clay - Wyprzedaż!!

Buty tenisowe Head Revolt Pro 2.0 Clay to innowacyjne buty zaprojektowane z myślą o agresywnym, grającym z linii końcowej zawodniku. Revolt Pro 2.0 są lekkie, zapewniają doskonałą amortyzację i stabilizację stopy oraz maksymalną szybkość reakcji i pewność ruchu dzięki technologiom TRI-NRG. 

Sugerowana cena: 559,00 zł

Cena Novasport: 359,00 zł

More
Less