Buty tenisowe Head Revolt Pro 2.0 Clay

Opis produktu

Buty tenisowe Head Revolt Pro 2.0 Clay to innowacyjne buty zaprojektowane z myślą o agresywnym, grającym z linii końcowej zawodniku. Revolt Pro 2.0 są lekkie, zapewniają doskonałą amortyzację i stabilizację stopy oraz maksymalną szybkość reakcji i pewność ruchu dzięki technologiom TRI-NRG. 
Podeszwa clay court - pełna jodełka - doskonała na korty ziemne 


HEAD TRINERGY™ -
SYNERGIA SPRAWDZONYCH TECHNOLOGII HEAD - ZAPEWNIA OPTYMALNE PORUSZANIE SIĘ PO KORCIE! 
Neutralize - netralizacja drgań na pięcię
Rigidity - sztywniość i stabilizacja stopy w środkowej część buta
G
enerate - generowanie przyśpieszenia poprzez elementy poprawiające efektywność odbicia z przedniej części stopy
Energy Frame - elementy zewnętrzne w tylnej i środkowej części buta - stabilizują i poprawiają transfer energii


Drift Defense - dodatkowa ochrona i wsparcie palców i wewnętrznej części stopy


4D Shell - Cholewka wykonana z zapewniajacej komfort pianki z wyciętymi laserem panelami wentylacyjnymi, pokryta wytrzymałą i przepuszczającą powietrze siateczką oraz wytrzymałą i stabilizującą powłką PU.HEAD Lateral Control™- 
zintegrowane element zewnętrznej części podeszwyzapewniająca optymalną kontrolę podczas ruchu w bok, pozwalająca na szybkie zmiany kierunku. Dodatkowo środkowa krawędź jest specjalnie zaokrąglona by umożliwić ekstremalne uślizgi. 


HEAD HyBrasion™
 - To specjalna guma stworzona na bazie formuły o podwyższonej odporności na ścieranie. Skoncentrowana w miejscach szczególnie narażonych na nacisk podczas typowo tenisowych ruchów. System HEAD HyBrasion™ zmniejsza obciążenie palców i daje niebywałą trwałość niezależnie od rodzaju nawierzchni kortu. 


Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Buty tenisowe Head Revolt Pro 2.0 Clay

Buty tenisowe Head Revolt Pro 2.0 Clay

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Buty tenisowe Head Revolt Pro 2.0 Clay

Buty tenisowe Head Revolt Pro 2.0 Clay to innowacyjne buty zaprojektowane z myślą o agresywnym, grającym z linii końcowej zawodniku. Revolt Pro 2.0 są lekkie, zapewniają doskonałą amortyzację i stabilizację stopy oraz maksymalną szybkość reakcji i pewność ruchu dzięki technologiom TRI-NRG. 

Sugerowana cena: 559,00 zł

Cena Novasport: 479,00 zł

More
Less