Rakieta tenisowa Head Graphene XT Speed Pro

Opis produktu

Rakieta tenisowa Head Graphene XT Speed Pro - rakieta którą wybrał Novak Djokovic - cienka, oferująca pełne czucie rama z główką MidPlus (100 cali2) i zamkniętym przeplotem naciągu (18 x 20 strun) stanowi wyjątkowe połączenie kontroli, precyzji oraz mocy uderzenia. Rakieta jest wyjątkowo pewna i stabilna, pozwala zarówno na ostre płaskie piłki jak i na głębokie rotowane uderzenia. Odpowiednie czucie piłki zapewnia pełną precyzję zagrań z każdego miejsca na korcie.


Rakiety Head Graphene XT Speed Pro Polecamy tą rakietę graczom zaawansowanym,o długim i szybkim zamachu, poszukującym nieco cięższej rakiety (315g).

Rakiety Head Speed sprzedawane są bez pokrowca i naciągu Technologie Head W 2004 roku wynaleziono Graphene™- materiał zbudowany z pojedynczych dwuwymiarowych atomów węgla. Materiał ten jest 200 razy bardziej odporny na zginanie od stali. Zastosowanie technologii Graphene™ pozwoliło po raz pierwszy zbudować rakietę o optymalnym rozłożeniu masy. 


 


Kolejny krok tej rewolucyjnej technologii to GRAPHENE XT™ 
Head wzmocnił najbardziej 
wytrzymały i najlżejszy materiał na świecie o 30%, aby zaoferować jeszcze lepsze rozłożenie masy, perfekcyjną manewrowość i najlepsze osiągi - aby dać Ci przewagę na korcie.
Dzięki ulepszonej strukturze GRAPHENE XT™ Head uczynił swoje rakiety do 20% lżejsze w porównaniu do dotychczasowych rakiet, przy zachowaniu takiej samej wagi zamachu. Tenisiści chcą by głowa rakiety mogła osiągnąć większą szybkość zapewniając większą siłę uderzenia oraz lepszą rotację. Bardzo dobrzy gracze osiągają ten cel uderzając piłkę nie środkiem a bardziej czubkiem rakiety. Zoptymalizowana konstrukcja rakiet z serii GRAPHENE XT™ pozwala na umieszczenie masy  tam gdzie jest najbardziej potrzebna - w rezultacie: transfer energii uderzenia wzrósł nawet do 10%. Im lepszy jest transfer energii, tym większa prędkości piłki i tym szybsza Twoja gra.

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Head Graphene XT Speed Pro

Rakieta tenisowa Head Graphene XT Speed Pro

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Rakieta tenisowa Head Graphene XT Speed Pro

Rakieta tenisowa Head Graphene XT Speed Pro - rakieta którą wybrał Novak Djokovic - cienka, oferująca pełne czucie rama z główką MidPlus (100 cali2) i zamkniętym przeplotem naciągu (18 x 20 strun) stanowi wyjątkowe połączenie kontroli, precyzji oraz mocy uderzenia. Rakieta jest wyjątkowo pewna i stabilna, pozwala zarówno na ostre płaskie piłki jak i na głębokie rotowane uderzenia. Odpowiednie czucie piłki zapewnia pełną precyzję zagrań z każdego miejsca na korcie.

Sugerowana cena: 849,00 zł

Cena Novasport: 649,00 zł

More
Less
Producent:
HEAD
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
100 / 645
Waga (g):
315
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
310
Sztywność ramy (RA):
67
Układ Strun:
18x20
Profil ramy (mm):
22
Kolekcja:
Head Speed