Rakieta tenisowa Head Graphene XT Radical Pro

Opis produktu

Rakieta tenisowa Head Graphene XT Radical Pro - dzięki otwartemu przeplotowi strun i zwiększonej wadze rakieta zapewnia sporą dynamikę i łatwy dostęp do rotacji. Jak w poprzednich modelach stabilność i czucie są na doskonałym poziomie. Znakomita równowaga pomiędzy dynamiką a kontrolą.
Model którym gra Andy Murray.

Nowa Seria Radical Graphene XT to idealny wybór dla kreatywnych graczy dysponujących różnorodnymi uderzeniami. 


Rakiety Head YouTek Graphene XT Radical Pro polecamy zaawansowanym graczom lubiącym szybką agresywną grę.

Rakieta Head Radical Pro sprzedawane są bez pokrowca i naciągu.


Technologie Head W 2004 roku wynaleziono Graphene™- materiał zbudowany z pojedynczych dwuwymiarowych atomów węgla. Materiał ten jest 200 razy bardziej odporny na zginanie od stali. Zastosowanie technologii Graphene™ pozwoliło po raz pierwszy zbudować rakietę o optymalnym rozłożeniu masy. 


 


Kolejny krok tej rewolucyjnej technologii to GRAPHENE XT™ 
Head wzmocnił najbardziej wytrzymały i najlżejszy materiał na świecie o 30%, aby zaoferować jeszcze lepsze rozłożenie masy, perfekcyjną manewrowość i najlepsze osiągi - aby dać Ci przewagę na korcie.
Dzięki ulepszonej strukturze GRAPHENE XT™ Head uczynił swoje rakiety do 20% lżejsze w porównaniu do dotychczasowych rakiet, przy zachowaniu takiej samej wagi zamachu. Tenisiści chcą by głowa rakiety mogła osiągnąć większą szybkość zapewniając większą siłę uderzenia oraz lepszą rotację. Bardzo dobrzy gracze osiągają ten cel uderzając piłkę nie środkiem a bardziej czubkiem rakiety. Zoptymalizowana konstrukcja rakiet z serii GRAPHENE XT™ pozwala na umieszczenie masy  tam gdzie jest najbardziej potrzebna - w rezultacie: transfer energii uderzenia wzrósł nawet do 10%. Im lepszy jest transfer energii, tym większa prędkości piłki i tym szybsza Twoja gra.

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Head Graphene XT Radical Pro

Rakieta tenisowa Head Graphene XT Radical Pro

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Rakieta tenisowa Head Graphene XT Radical Pro


Rakieta tenisowa Head Graphene XT Radical Pro - dzięki otwartemu przeplotowi strun i zwiększonej wadze rakieta zapewnia sporą dynamikę i łatwy dostęp do rotacji. Jak w poprzednich modelach stabilność i czucie są na doskonałym poziomie. Znakomita równowaga pomiędzy dynamiką a kontrolą.

Sugerowana cena: 899,00 zł

Cena Novasport: 759,00 zł

More
Less
Producent:
HEAD
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
98 / 632
Waga (g):
310
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
315
Sztywność ramy (RA):
67
Układ Strun:
16 x 19
Profil ramy (mm):
20 / 23 / 21
Kolekcja:
Head Radical