Rakieta tenisowa Head Graphene XT Radical Lite

Opis produktu

Rakieta tenisowa Head Graphene XT Radical Lite - bardzo i łatwa w manewrowaniu rakieta zapewnia dobre połączenie kontroli i dynamiki  uderzeń. Rama jest komfortowa i daje przyjemne, "czyste" czucie piłki.


Rakiety Head Graphene XT Radical Lite to dobry wybór dla Pań oraz młodych graczy szukający lekkiej ramy z dobrą kotrolą uderzeń.


Nowa Seria Radical Graphene XT to idealny wybór dla kreatywnych graczy dysponujących różnorodnymi uderzeniami.


Rakieta Head Grapahene XT Radical Lite sprzedawane są bez pokrowca z fabrycznie założonym naciągiem.


Technologie Head W 2004 roku wynaleziono Graphene™- materiał zbudowany z pojedynczych dwuwymiarowych atomów węgla. Materiał ten jest 200 razy bardziej odporny na zginanie od stali. Zastosowanie technologii Graphene™ pozwoliło po raz pierwszy zbudować rakietę o optymalnym rozłożeniu masy. 


 


Kolejny krok tej rewolucyjnej technologii to GRAPHENE XT™ 
Head wzmocnił najbardziej wytrzymały i najlżejszy materiał na świecie o 30%, aby zaoferować jeszcze lepsze rozłożenie masy, perfekcyjną manewrowość i najlepsze osiągi - aby dać Ci przewagę na korcie.
Dzięki ulepszonej strukturze GRAPHENE XT™ Head uczynił swoje rakiety do 20% lżejsze w porównaniu do dotychczasowych rakiet, przy zachowaniu takiej samej wagi zamachu. Tenisiści chcą by głowa rakiety mogła osiągnąć większą szybkość zapewniając większą siłę uderzenia oraz lepszą rotację. Bardzo dobrzy gracze osiągają ten cel uderzając piłkę nie środkiem a bardziej czubkiem rakiety. Zoptymalizowana konstrukcja rakiet z serii GRAPHENE XT™ pozwala na umieszczenie masy  tam gdzie jest najbardziej potrzebna - w rezultacie: transfer energii uderzenia wzrósł nawet do 10%. Im lepszy jest transfer energii, tym większa prędkości piłki i tym szybsza Twoja gra.


 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Head Graphene XT Radical Lite

Rakieta tenisowa Head Graphene XT Radical Lite

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Rakieta tenisowa Head Graphene XT Radical LiteRakieta tenisowa Head Graphene XT Radical Lite - bardzo i łatwa w manewrowaniu rakieta zapewnia dobre połączenie kontroli i dynamiki  uderzeń. Rama jest komfortowa i daje przyjemne, "czyste" czucie piłki.

Sugerowana cena: 689,00 zł

Cena Novasport: 599,00 zł

More
Less
Producent:
HEAD
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
102 / 658
Waga (g):
260
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
340
Sztywność ramy (RA):
63
Układ Strun:
16 x 19
Profil ramy (mm):
22 / 25 / 23
Kolekcja:
Head Radical