Rakieta tenisowa Head Graphene XT Prestige S

Opis produktu

Rakieta tenisowa Head Graphene XT Prestige S - Rakieta najmniej wymagająca w serii Prestige, nieco lżejsza i łatwiejsza w operowaniu - umożliwi szerszej grupie tenisistów poznanie unikalnego czucia charakterystycznego dla rakiet tej serii. Rakieta jest pewna i stabilna, zapewnia pełną kontrolę i wysoką precyzję uderzeń. Pozwala na łatwe rotowanie piłki i agresywną i dynamiczną grę. 


Rakiety Head Graphene XT Prestige S polecamy tenisistom na średnim i wyższym poziomie poszukującym rakiety oferującej dokonałe czucie piłki i jednocześnie nieco bardziej przystępnej niż tradycyjne modele Prestige.


Rakiety z legendarnej już serii Prestige pozostają wyborem zawodników na całym świecie. Rakiety tej serii zapewniają niebywałe czucie i doskonałą kontrolę uderzeń. Teraz wyposażone w nieco dłuższą rączkę, wygodną dla graczy z oburęcznym backhandem.


Rakieta Head Prestige S sprzedawane są bez pokrowca, z naciągiem.


Technologie Head W 2004 roku wynaleziono Graphene™- materiał zbudowany z pojedynczych dwuwymiarowych atomów węgla. Materiał ten jest 200 razy bardziej odporny na zginanie od stali. Zastosowanie technologii Graphene™ pozwoliło po raz pierwszy zbudować rakietę o optymalnym rozłożeniu masy. 


 


Kolejny krok tej rewolucyjnej technologii to GRAPHENE XT™ 
Head wzmocnił najbardziej wytrzymały i najlżejszy materiał na świecie o 30%, aby zaoferować jeszcze lepsze rozłożenie masy, perfekcyjną manewrowość i najlepsze osiągi - aby dać Ci przewagę na korcie.
Dzięki ulepszonej strukturze GRAPHENE XT™ Head uczynił swoje rakiety do 20% lżejsze w porównaniu do dotychczasowych rakiet, przy zachowaniu takiej samej wagi zamachu. Tenisiści chcą by głowa rakiety mogła osiągnąć większą szybkość zapewniając większą siłę uderzenia oraz lepszą rotację. Bardzo dobrzy gracze osiągają ten cel uderzając piłkę nie środkiem a bardziej czubkiem rakiety. Zoptymalizowana konstrukcja rakiet z serii GRAPHENE XT™ pozwala na umieszczenie masy  tam gdzie jest najbardziej potrzebna - w rezultacie: transfer energii uderzenia wzrósł nawet do 10%. Im lepszy jest transfer energii, tym większa prędkości piłki i tym szybsza Twoja gra.

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Head Graphene XT Prestige S

Rakieta tenisowa Head Graphene XT Prestige S

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Rakieta tenisowa Head Graphene XT Prestige S

Rakieta tenisowa Head Graphene XT Prestige S - Rakieta najmniej wymagająca w serii Prestige, nieco lżejsza i łatwiejsza w operowaniu - umożliwi szerszej grupie tenisistów poznanie unikalnego czucia charakterystycznego dla rakiet tej serii. Rakieta jest pewna i stabilna, zapewnia pełną kontrolę i wysoką precyzję uderzeń. Pozwala na łatwe rotowanie piłki i agresywną i dynamiczną grę.  

Sugerowana cena: 899,00 zł

Cena Novasport: 769,00 zł

More
Less
Producent:
HEAD
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
98 / 632
Waga (g):
305
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
320
Sztywność ramy (RA):
62
Układ Strun:
16 x 19
Profil ramy (mm):
22
Kolekcja:
Head Prestige