Rakieta tenisowa Head Graphene XT Instinct Rev Pro

Opis produktu

Rakieta tenisowa Head Graphene XT Instinct Rev Pro - rama jest bardzo lekka i nieco krótsza od standardowych rakiet seniorskich a więc zapewnia doskonałą manewrowalność i łatwość w przygotowaniu uderzeń. Instinct Rev Pro to bardzo uniwersalna rama dla młodych graczy, oferuje dynamikę i rotację niezbędną do szybkiej topspinowej gry. 

Technologia ASP - Adaptive String Pattern - wraz z rakietą otrzymujemy dwa komplety przelotek, które w zależności od preferencji gracza pozwalają naciągnąć rakietę 16x19 (dla większej kontroli) lub 16x16 strun (dla zwiększenia rotacji). 

 

Rakiety Head Graphene XT Instinct Rev Pro polecamy młodym graczom, którzy poszukują lekkiej, łatwiej w manewrowaniu ramy pozwalajacej na szybką, dynamiczną grę.

Rakiety Head Instinct sprzedawane są bez pokrowca, z fabrycznie założonym naciągiem. 


Technologie Head 

W 2004 roku wynaleziono Graphene™- materiał zbudowany z pojedynczych dwuwymiarowych atomów węgla. Materiał ten jest 200 razy bardziej odporny na zginanie od stali. Zastosowanie technologii Graphene™ pozwoliło po raz pierwszy zbudować rakietę o optymalnym rozłożeniu masy. 

 

Kolejny krok tej rewolucyjnej technologii to GRAPHENE XT™ 
Head wzmocnił najbardziej wytrzymały i najlżejszy materiał na świecie o 30%, aby zaoferować jeszcze lepsze rozłożenie masy, perfekcyjną manewrowość i najlepsze osiągi - aby dać Ci przewagę na korcie.
Dzięki ulepszonej strukturze GRAPHENE XT™ Head uczynił swoje rakiety do 20% lżejsze w porównaniu do dotychczasowych rakiet, przy zachowaniu takiej samej wagi zamachu. Tenisiści chcą by głowa rakiety mogła osiągnąć większą szybkość zapewniając większą siłę uderzenia oraz lepszą rotację. Bardzo dobrzy gracze osiągają ten cel uderzając piłkę nie środkiem a bardziej czubkiem rakiety. Zoptymalizowana konstrukcja rakiet z serii GRAPHENE XT™ pozwala na umieszczenie masy  tam gdzie jest najbardziej potrzebna - w rezultacie: transfer energii uderzenia wzrósł nawet do 10%. Im lepszy jest transfer energii, tym większa prędkości piłki i tym szybsza Twoja gra.


 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Head Graphene XT Instinct Rev Pro

Rakieta tenisowa Head Graphene XT Instinct Rev Pro

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Rakieta tenisowa Head Graphene XT Instinct Rev Pro

Rakieta tenisowa Head Graphene XT Instinct Rev Pro - rama jest bardzo lekka i nieco krótsza od standardowych rakiet seniorskich a więc zapewnia doskonałą manewrowalność i łatwość w przygotowaniu uderzeń. Instinct Rev Pro to bardzo uniwersalna rama dla młodych graczy, oferuje dynamikę i rotację niezbędną do szybkiej topspinowej gry. 

Sugerowana cena: 719,00 zł

Cena Novasport: 549,00 zł

More
Less
Producent:
HEAD
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
100 / 645
Waga (g):
255
Długość (cale / mm):
26,8 / 681
Balans (mm):
345
Sztywność ramy (RA):
61
Układ Strun:
16x19 / 16x16
Profil ramy (mm):
27 / 22,5 / 21
Kolekcja:
Head Instinct