Rakieta tenisowa Head Graphene XT Extreme Lite

Opis produktu

Rakieta tenisowa Head Graphene XT Extreme Lite - lekka rakieta, którą gra się przyjemnie i komfortowo. Rama pozostawia sporo kontroli, pozwalając jednocześnie na szybką dynamiczną grę z dużą rotacją.
Rakiety z serii HEAD Extreme posiadają szerszą główkę, co pozwala na dłuższy ślizg piłki i w rezultacie daje większą rotację.


Head Graphene XT Extreme Lite - to z pewnością rakieta pozwalajaca podnosić poziom gry, polecamy  graczom początkującym i średniozaawansowanym, a w szczególnosci kobietom i juniorom


Rakiety Head Graphene XT Extreme sprzedawane są bez pokrowca z fabrycznie założonym naciągiem.


Technologie Head W 2004 roku wynaleziono Graphene™- materiał zbudowany z pojedynczych dwuwymiarowych atomów węgla. Materiał ten jest 200 razy bardziej odporny na zginanie od stali. Zastosowanie technologii Graphene™ pozwoliło po raz pierwszy zbudować rakietę o optymalnym rozłożeniu masy. 


 


Kolejny krok tej rewolucyjnej technologii to GRAPHENE XT™ 
Head wzmocnił najbardziej wytrzymały i najlżejszy materiał na świecie o 30%, aby zaoferować jeszcze lepsze rozłożenie masy, perfekcyjną manewrowość i najlepsze osiągi - aby dać Ci przewagę na korcie.
Dzięki ulepszonej strukturze GRAPHENE XT™ Head uczynił swoje rakiety do 20% lżejsze w porównaniu do dotychczasowych rakiet, przy zachowaniu takiej samej wagi zamachu. Tenisiści chcą by głowa rakiety mogła osiągnąć większą szybkość zapewniając większą siłę uderzenia oraz lepszą rotację. Bardzo dobrzy gracze osiągają ten cel uderzając piłkę nie środkiem a bardziej czubkiem rakiety. Zoptymalizowana konstrukcja rakiet z serii GRAPHENE XT™ pozwala na umieszczenie masy  tam gdzie jest najbardziej potrzebna - w rezultacie: transfer energii uderzenia wzrósł nawet do 10%. Im lepszy jest transfer energii, tym większa prędkości piłki i tym szybsza Twoja gra.
 

Ostatnie recenzje

Nie ma recenzji tego produktu. Liczymy na Twoją opinię!

Napisz własną recenzję

Rakieta tenisowa Head Graphene XT Extreme Lite

Rakieta tenisowa Head Graphene XT Extreme Lite

Dodaj Zdjęcie Twojego Produktu

Oświadczam, że posiadam pełne prawa autorskie do zamieszczonego zdjęcia oraz, że w wypadku prezentowania na nim wizerunków osób, posiadam ich zgodę na publikację fotografii (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)

Zamknij

Rakieta tenisowa Head Graphene XT Extreme Lite

Rakieta tenisowa Head Graphene XT Extreme Lite - lekka rakieta, którą gra się przyjemnie i komfortowo. Rama pozostawia sporo kontroli, pozwalając jednocześnie na szybką dynamiczną grę z dużą rotacją.

Sugerowana cena: 649,00 zł

Cena Novasport: 499,00 zł

More
Less
Producent:
HEAD
Powierzchnia główki (cale² / cm²):
100 / 645
Waga (g):
265
Długość (cale / mm):
27 / 685
Balans (mm):
340
Sztywność ramy (RA):
62
Układ Strun:
16x19
Profil ramy (mm):
24 / 26 / 23
Kolekcja:
Head Extreme